KAMBO reference

Zde se můžete dočíst reference na ceremonie s žabkou Kambo:


Neumím dlouhosáhle vypisovat, ale jestli někdo přemýšlíte, jak udělat změnu v životě, který se nevyvíjí dle vašich představ, zkuste žabku Kambo.

Je to náročné, ale za mě účinek výborný a rychlý.

Martin je při vedení ceremonie skvělý.

Díky Pavel


KAMBO na mě velmi zapůsobilo, počáteční obavy se zklidnili po výkladu o co jde a jak to probíhá. Martin má k tomuto rituálu velkou hloubku a velký um.

Rituál proběhnul tak jak měl, se vším o čem KAMBO je. Spíše jde o to co se začne dít po něm. A to ne pouze v krátkém horizontu, ale opravdu později. Je to velice zvláštní, přitom tak přirozené a opojné. Léčí vlastní tělo, mysl, ale jako by také okolní svět a události, které se dějí.

Martine velice ti děkuji, že jsi mě na KAMBO pozval a velice děkuji za průvodce. A jestli bych do toho šel znovu – ano, určitě ano. Až nastane správný čas, tak se zase s KAMBO žabkou potkám a těším se na to co mi přinese. 🙏

Díky Jirka


Kambo pro mě znamená RESTART.

Je to návrat k mým zapomenutým vzorcům chování, které jsem upozadil kvůli vnějším i vnitřním vlivům. Mým průvodcem byl Martin, kterého jsem vidět vést tento rituál jako pozorovatel i jako přijímající. V jeho jednání byla přítomna jistota a preciznost muže, který ví co dělá.

Dokázal v místnosti vytvořit správnou atmosféru a každého člověka v ní dostat tam, kam žabka potřebovala. Za mě posílám vřelé díky i doporučení.

Radovan


Po žabce se mi vrátila energie, ale tak pěkně jemně. Mám chuť do věcí, dala jsem si celý říjen “volno” od mimopracovních aktivit a je mi v tom hezky.

Skoro nepiju kávu, ráno po žabce jsem nemohla sníst ani banán, přišel mi moc sladký a mění se mi jídelníček. Takže super. A v noci tak zvláštně vibruju jakoby se něco přeskládávalo. Těším se na příště.

Děkuju Bára


Mockrát děkuji za zkušenost s touto medicínou, která mi pomohla se zaměřit směrem, který jsem chtěl a která mi pomohla si ukotvit svůj záměr tak, že jsem se bez problémů nastartoval a pomohla mně podržet při prvních týdnech, abych nesklouzl do předchozího stavu. Zároveň děkuji za laskavý, přítomný a vědomý přístup, díky kterému si mně (a potažmo nás) tímhle rituálem provedl a doufám že si to zas zopakujeme. 

Díky Pepa


Mám za sebou svoji první zkušenost s žabkou Kambo a musím říct že jsem velmi vděčná, že mě rituálem provázel právě Martin. 

Jeho klid a vyrovnanost mi pomohly se také zklidnit a naladit se na vlnu toho, co se dělo. Jeho zpěv dodal rituálnost celému obřadu (ještě teď mi v hlavě zní písně). A hlavně – celou dobu během rituálu jsem měla pocit, že „je o mě postaráno“ – Martin často chodil zeptat se jak mi je, co cítím, poradil jak tím nejlépe projít … plus ten aftercare !! 
Možná to zní zvláštně, ale užila jsem si to – i během rituálu to bylo svým způsobem příjemné. Cítila jsem jak se to všechno čistí, odchází… wau ! 


A jak se cítím po Kambu? Zmizela chuť na kafe a alkohol, potřebuju jíst zdravá jídla a pohybovat se na čerstvém vzduchu. Mám také mnohem větší citlivost na všechno. Cítím intenzivněji vůně … no, v reálu to občas vede ke komickým situacím – např. moje ranní cesta do práce je najednou plná intenzivních smradů 🙂 Nebo také budu muset přestat jezdit MHD (při každé cestě cítím jak startuje můj imunitní systém, zvyšuje se pocit nepříjemnosti a taky nemůžu skoro dýchat protože tam není čerstvý vzduch). Je to fajn 🙂 Už hledám pěknou cestu do práce pěšky a bez smradů… 

Další změnou je, že jsem víc emočnější, snadněji se naštvu, míň vycházím vstříc ostatním a víc sama sobě (což bylo v mém případě velmi potřeba). Můj partner se občas nestačí divit nad mými náhlými prudkými reakcemi :)Jsem zvědavá, kam nás to dovede a vděčná, že jsme měli možnost rituálem projít oba. 

Díky Jana


Ahoj Martine, Kambo bylo to super. Rituál byl nádherný….Hlavně zpěv a tvůj klid.

Jsem téměř bez alergie, takže bomba a lov je úspěšný….

Určitě kdykoliv se setkáme tak chci zas. Děláš to skvěle.

Díky Karel Indy


Martine, děkuji, s velkým respektem k Tvým medicínám. Přišel jsem si pro vhled, jak se správně rozhodnout, to byl můj záměr. Uvědomuji si, že správné jsou všechny cesty, stačí se pro jednu rozhodnout. Chce to jenom odvahu vykročit. Žádal jsem tedy odvahu. Nyní jsem udělal první krok a cítím při tom naprostou jistotu, sílu a vzrušení z nového dobrodružství. Děkuji za příjemnou společnost, bezpečné prostředí, citlivé a vědomé vedení.

Michal D.


Asi před 3 lety jsem se dozvěděla, že Kambo existuje a již několikrát jsem na rituál chtěla přijít, ale nikdy jsem se neodvážila, nebo spíše nedozrála. Až teď se naskytla příležitost, hlavně díky důvěře k Martinovi.

Jakmile očistný proces proběhl již v ten den jsem se cítila skvěle. Následně již pár dnů po Kambu jsem začala pociťovat změny jak na těle, tak na duši.

Hlavními změnami které prozatím pociťuji je výrazné zmírnění až téměř zmizení otoků a bolesti nohou. Další skvělou změnou kterou velmi oceňuji je výrazné zlepšení mého chování ve stresových situacích, kdy na sobě pozoruji, že ve stresové situaci jsem mnohem klidnější, zkrátka nenechám se vykolejit a také už neřeším věci které nemají řešení.

Díky Venda


Kambo ceremonie pro mě byla velmi silným zážitkem. Přitáhla si mě v době, kdy jsem cítila velkou potřebu očištění se od starých vzorců – a to jak v rovině ducha, tak těla.

Se „žabkou“ jsem neměla žádné předchozí zkušenosti a před rituálem pociťovala nervozitu. Jsem tak velmi vděčná Martinovi, který svým přístupem vytvořil zcela bezpečný prostor. Věděla jsem, že je o mě dobře postaráno, tudíž jsem se mohla plně odevzdat.

Po návratu jsem silně vnímala svět v jeho barvách, přítomnosti, lidi jsem vnímala tak nějak vnitřně, jako kdybych se dotýkala přímo jejich pravých pocitů… Cítím také více energie, chuti do života, mám pocit „pročištění“, dokonce jsem přestala mít chuť na sladké! A to je u mě co říct.

Jitka


Život měnící rituál Kambo.

Tak bych nazvala zkušenost s Martinem jako lektorem. Tím, že nám vše předtím dokonale vysvětlil, nebyl důvod k žádným obavám. Během rituálu působil sebejistě, věděl co dělá a díky jeho energii jsem se cítila bezpečně od začátku až do konce. Dovolila jsem si tím projít bez jakéhokoliv pocitu studu, což je za mě to nejdůležitější !

Byl to pro mě velice silný zážitek, na který nikdy nezapomenu. Je to jako kdybych se znovu narodila, jídlo mi chutnalo mnohem více než dřív, rozpomněla jsem se na dětství, kdy jsem se cítila lehká jako pírko, díky tomu se v mém životě otevřely dveře k tomu být šťastnější a víc si vážit sebe sama a svého zdraví.

Díky tomu jsem také měla možnost pomoci někomu dalšímu, protože na to bylo moje tělo a mysl konečně připravená.

Jsem za tuto zkušenost neskutečně vděčná.

Janča


Rituál se skládal z teoretického uvedení do celého procesu Kambo, jeho průběhu a vysvětlení následných jevů, které se dostaví. Zkratka, že vše je v naprostém pořádku J .

Součástí procesu je minimálně 8 hodinový přísný půst a těsně před podáním žabky nutnost vypít 1,5 litrů čisté vody. Ta funguje jako očištění těla od toxinů při zvracení. Ano, účelem je zvracení do připravených kyblíků :-D.

Samotné podání Kamba do již připravených otvorů na kůži (opravdu maličkých a jen povrchových) mi do pár sekund prošlo tělem obrovské horko na prsou, prudké zvýšení krevního tlaku a neskutečný vstup energie do celého těla. Přirovnal bych to stavu, když chytnete současně angínu a chřipku a vaše tělo je již unavené po celodenní práci. Ale nepoddal jsem se tomu a snažil se zůstat ve své síle a celý proces najednou proběhl lépe, než jsem čekal a čištění probíhalo nakonec jen na energetické úrovni.

Co jsem si všiml, tak ihned po ceremoniálu se mi začaly otevírat ženy, hned na místě, a pokračovalo to v následujícím týdnu, byl to fičák.

Také se mi zvědomily všechny bývalé vztahy a všechny ty emoce, které jsem buď přehlížel, anebo vědomě nechtěl vidět, anebo byl tak natvrdlý. No prostě síla, obrovská. Vše kolem mě se začalo neskutečně hýbat. 

A ještě ze zdravotního hlediska: 3 týdny před Kambem jsem se trápil se zakrváceným nosem zevnitř, každé ráno jsem smrkal chuchvalce krve. Po Kambu od druhého dne s tím nemám problém. A 2 roky se trápím s nafukujícím se břichem od práce za volantem. To se mi tento týden taky dalo dost do pohybu a téměř zcela tyto problémy po 1 aplikaci zmizely.

Takže díky a Kambo od Martina rozhodně doporučuji.

Pavel


We got the opportunity to participate in a „Kambo ceremony“.  For me, it was a great experience.

For sure I did feel nausea and dizziness, but by following the instructions of Martin and diving deeper into my own consciousness I even felt pleasure in the experience.

Afterward, I was feeling so calm, collected, and relaxed, it was truly amazing, thanks !

Johan