HRANICE & EMOCE – advanced

AKTUÁLNÍ TERMÍN – 4. – 6.2.2022 v Red Village

Rádi bychom vás pozvali na prožitkově sebepoznávací víkendový seminář s názvem HRANICE & EMOCE – advanced.

Na tomto workshopu budeme již od pátečního večera pracovat s našimi emocemi, podíváme se na základní typy emocí, jestli, a jak je umíme vyjadřovat – před sebou i před ostatními. Čekají nás cvičení a rituály sloužící k otevření a následnému vyjádření našich vnějších, ale i hlouběji ukrytých emocí.


Další téma, kterému se budeme detailně věnovat jsou HRANICE. Pomocí jednoduchých a zábavných – nedotykových i dotykových cvičení se podíváme na nastavení vašich hranic.

Objasníme si koncept Kruhu souhlasu, v základní i pokročilejší formě. Zjistíme, zda umíme naslouchat reakcím svého těla, zda vnímáme své hranice a zda je dokážeme zřetelně komunikovat a vyzařovat směrem ven, a naopak zda někomu hranice i třeba nevědomě nepřekračujeme.

Během celého víkendu se tedy můžete těšit na praktická sebepoznávací cvičení, rituály, meditace, hluboké prožitky a sdílení času i prostoru se stejně naladěnými lidmi.

Seminář je uřčen pro všechny, kdo se neumí vždy a zcela jistě pohybovat ve světě svých emocí, kdo si v sobě nesou nevyjádřený vztek, bolest, či smutek. Pro všechny, kteří si chtějí nastavit či ověřit své hranice, a kdo nemají jasno v tom, co chtějí a co nechtějí. Seminář obsahuje pokročilejší techniky pro práci s emocemi, dotekem a intimitou.Všechny aktivity budou vysvětleny předem a jsou dobrovolné.


K dispozici bude společenská místnost včetně matrací a hudby, kuchyň, sociální zázemí s WC, koupelnou, sprchou, dostatek pokojů s postelemi, a mnoho metrů čtverečních venkovní plochy.


Cena za program: 1.600,- Kč

Nevratná záloha splatná při přihlášení pro rezervaci místa: 1.200,- Kč.


Cena za ubytování a stravu: 2.200,- Kč


Speciální cena v případě přihlášení v páru (manželé, partneři) = Kč 7.000,- komplet za oba účastníky.


V průběhu kurzu bude zajištěna vynikající plná penze. Začínáme páteční večeří, končíme nedělním obědem.


Ubytování na posteli ve vícelůžkových pokojích.

Programem vás bude provázet Martin Šebek a Lenka Bečvářová.


Veškeré praktické informace (místo konání, věci s sebou) budou zaslány předem v informačním mailu.


Podmínky účasti na vzdělávací akci:

  • Prodávající neposkytuje ubytování ani stravu, pouze zajišťuje sounáležitost s provozovatelem areálu konání semináře.
  • Kupujícímu je rezervováno místo na kurzu/semináři po uhrazení uvedené nevratné zálohy (případně jiné individuálně smluvené ceny) na účet prodávajícího. Tato částka je splatná neprodleně při přihlášení.
  • Toto ujednání kupující respektuje vzhledem k charakteru poskytované služby, kdy je prodávající nucen předem zajistit prostory pro odpovídající počet účastníků, technický servis, stravu aj.
  • Zbytek celkové ceny je splatný před zahájením akce převodem na účet, nejpozději první den konání akce doplatkem v hotovosti.
  • Prodávající není plátce DPH.

Kompletní podmínky účasti na vzdělávacích akcích ZDE.


Pro přihlášení prosím jednoduše napište mail na: martin@bmsh.cz , anebo tady ve formuláři: