Vědomý dotek a hranice

Na tomto workshopu bych vás chtěl nejdříve seznámit s tím, co pro mě znamená „vědomý dotek“, jaký je rozdíl mezi tímto dotykem a běžným dotknutím se někoho druhého.

Jak vložit do doteku záměr, jak se dá pracovat s energií, jak se dá dotekem léčit…


Hranice

V druhé části semináře bych s vámi chtěl pomocí jednoduchých a zábavných, nedotykových i dotykových, cvičení nahlédnout na nastavení vašich hranic – co se týká dávání, braní, přijímání a povolení k braní. Zní to jednoduše, ale opravdu je vám vše jasné? Většinou se tyto „reakce“ dějí nevědomě a proto si je vyzkoušíme a zažijeme na vlastním těle, doslova na vlastní kůži.

Jedná se o jednoduchý koncept Kruhu souhlasu (Betty Martin), kde se zaměříme na to, jak přistupujeme (nejen dotekem) k dalším osobám a jak necháváme přistupovat další osoby k sobě.

Seminář je určen pro všechny, kteří by rádi zlepšili kvalitu svého doteku v profesionální sféře (maséři, fyzioterapeuti), ale i v partnerství; a také pro ty, kteří chtějí vnímat svoje hranice, nenechat si je překračovat, a zároveň také respektovat hranice ostatních lidí.

Vítáme účastníky jednotlivce, páry – partnerské i kamarádské. Maximální kapacita spočítána na cca 16 lidí.


Většina cvičení probíhá ve dvojicích, tento workshop neobsahuje nahotu.


S sebou – pohodlné oblečení, něco na sezení (karimatka, deka, polštářek), psací potřeby, odvahu a otevřenost poznat sám sebe.


Pořádající:

  • Martin Šebek, masér, průvodce prací s tělem a emocemi
  • Lenka Bečvářová, masérka, tanečnice, tvořící žena

Odkaz na leták ZDE.

Aktuální termíny semináře budou uvedeny na FB i někde tady 🙂

Pro přihlášení prosím jednoduše napište mail na: martin@bmsh.cz , nebo pošlete SMS na 602518331, anebo tady:

[pirate_forms]