KAMBO CEREMONIE – Praha, Brno, Ostrava

Chceš zažít ceremonii s žabkou Kambo pod vedením zkušeného a certifikovaného průvodce? Tak to jsi tady správně…

Aktuální termíny ceremonií najdete ZDE.

Co je vlastně Kambo?

Kambo je tradiční medicína původních obyvatel z Brazílie a Peru, jejíž zdroj se nachází v živočišné říši – u žáby z amazonského pralesa jménem Phyllomedusa Bicolor. Tuto medicínu svého času používalo přes 50 kmenů, ale v současné době s ní pracují hlavně kmeny Katukina, Yawanawa, Shawadawa, Kaxinawa a Matses. Výměšek této žabky původní obyvatelé po tisíce let používají k sebe-léčení, očistě, a také k naplnění svých záměrů.

Jedním z původních záměrů bylo ŠTĚSTÍ NA LOVU, kambo pomohlo zbavit lovce tzv. „panemy“, což by se dalo přeložit jako nemoc neúspěšného lovce = negativní energie způsobující neúspěch. V překladu do současnosti = neúspěch, lenost, apatie, vyhoření…

V dnešní době už tak často nelovíme zvěř v pralese, ale často „lovíme“ kariéru, úspěch, peníze, partnery, zdraví… Kambo velmi efektivně dokáže uvolnit tyto toxické energie a vrátit zpět úspěšnost v životě.

Další z původních záměrů je ŠŤASTNÉ VZTAHY, muži tradičně používají Kambo i pro získání sexuální přitažlivosti a schopností „lovce“.

Co se všeobecně týká našich záměrů – můžete si zvolit svůj záměr, nebo to nechat na „žabce“, ale nikdy bychom se neměli chtít něčeho zbavit!

Kromě toho samozřejmě Kambo působí i na tělesné úrovni, Kambo můžete použít na všechny fyzické potíže způsobené buď oslabenou imunitou anebo příliš vysokou toxicitou v těle. Kambo je také velmi efektivní medicína na depresi, závislosti či strachy a emoční potíže.


Zmínku o medicíně Kambo můžete najít v dokumentu ČT „Šamani odcházejí“ v rozmezí 5 – 13 minuta na Youtube

Co obsahuje Kambo?

Kambo rozhodně NENÍ jed, není pro člověka nijak toxický. Kambo naopak obsahuje velmi široký koktejl peptidů, které hrají velmi významnou roli při vracení těla do rovnováhy.

Kambo není jed, není to droga a také to není ilegální látka. Kambo je legální všude na světě a není důvod ho zakazovat, neobsahuje nic, co by kdy mohlo být ilegální.


Jak Kambo působí?

My nemůžeme říkat že Kambo léčí. Ono neléčí. Žabka jen pomocí koktejlu peptidů startuje náš imunitní systém a tím samoléčebné systémy našeho těla.

Kambo působí v těle tak, že velmi intenzivním způsobem uvolní nastřádané toxiny ať fyzické, mentální či emoční a uvolní emoční bloky a negativní vzorce mysli, či závislosti.

A díky tomu má náš imunitní systém možnost se posílit, a potom si už tělo samo poradí s jakoukoliv nemocí samo, zvlášť, když ho podpoříme zdravým životním stylem a pravidelným setkáváním se s žabkou.

Kambo nejenže eliminuje toxiny nastřádané v těle, které jsou zodpovědné za ztrátu naší energie a vitality, ale také se postará o různé patogeny v těle jako bakterie, plísně, viry atd. Je možné, že silná angína odezní za dva dny, nebo kožní nemoci zmizí během dne. Kambo je tak masivní detox, že uvolní to, co byste během klasického půstu čistili dlouhé týdny. Uvolní pomocí čištění – nejčastěji zvracení.


Pokud vás tyto informace zaujaly, a žabka vás „volá“, je potřeba nejprve projít následujícími kroky:

 1. kontraindikace – pro koho tato medicína není
 2. jak se připravit před návštěvou – aby to mělo smysl a účinek byl co největší

KONTRAINDIKACE

 • Lidé s problémy se srdcem (operace, infarkty), nebo po mozkové příhodě;
 • velmi nízký tlak (medikovaný);
 • nadměrné používání léků a chemických suplementů (např. na hubnutí);
 • chemoterapie (možno až 6 týdnů po);
 • narkóza (možno až 6 týdnů po);
 • biologická léčba (možno až 6 týdnů po);
 • těhotné a kojící ženy;
 • věk pod 18 let;
 • zvířata;
 • leukemie (až po uzdravení);
 • léky obsahující lithium;
 • bulimie nebo anorexie – nás prosím kontaktujte;
 • silná a bolestivá menstruace (pokud zrovna menstruaci máte);
 • zánět slinivky;
 • chronické průjmy;
 • těžké psychické potíže (kontaktujte nás);
 • Bufo či Iboga (až po 2 týdnech).

Napište mi, pokud máte jakékoliv zdravotní problémy, či pro vás uvedené informace nejsou zcela jasné.


PŘÍPRAVA PŘED:

Pokud pro vás kontraindikace nejsou problém, tak zde je pár instrukcí, doporučení, jak připravit sebe a vaše tělo, aby tato medicína mohla působit co nejlépe a nejúčinněji:

 • Přijít ideálně na lačno, minimálně 8 hodin před aplikací nejíst, jen pít čistou vodu (pokud jste cukrovkář, ozvěte se);
 • minimálně ten den nepít kávu;
 • nejlépe 2 dny se vyhnout:
  • mléčné výrobky
  • mastné / přepálené jídla
  • zbytečná jídla obsahující cukry a mouku (bílé pečivo, sladkosti..)
  • nepít alkohol!!!
  • nebrat lehké drogy (MDMA…)… a tvrdé taky ne 😎


Jak to celé probíhá?

Kambo je aplikováno výhradně na prázdný žaludek, což znamená min. 8 hod před aplikací nic nejíst, můžete jen pít čistou vodu. Pokud jste náhodou cukrovkář a musíte něco jíst častěji, ozvěte se, řešení existuje 🙂 .

S sebou na ceremonii si prosím vezměte pohodlné oblečení, případně deku na přikrytí, a láhev na vodu o objemu alespoň 1,5 litru.

Poté před samotnou aplikací je třeba vypít 1.5l neperlivé vody, během čehož se vypálí tenkým dřívkem maličké dírky do kůže – aby se zajistil přístup do lymfatického systému člověka (nejde to do krve nebo do masa). Dírky po zahojení nechají slabě viditelnou jizvičku (krom oblasti uší), takže si z nich můžete tvořit vzory na kůži. Vypálení těchto bodů je téměř bezbolestné.

Do vypálených dírek se aplikují kuličky, nebo prášek žabího sekretu (což cca 2-3 minutky trochu štípe).

První co pocítíte po nanesení medicíny, bude pocit tepla po celém těle, bušení srdce, tlak či motání hlavy, pocení či zimnice, knedlík v krku, či může trochu natéct obličej či rty (otok opadne většinou do 30 minut).

Pokud jdete poprvé, dostanete na začátku 1 testovací bod, aby bylo první seznámení s medicínou co nejjemnější, a taky abych viděl vaši reakci na jeden bod. Pokud je vše v pořádku, postupně se přidávají další 1-2 body.

Během procesu velmi doporučuji vstoupit do své síly a prožít proces aktivně = pohyb, dech, zvuk jsou základní klíče, jak tento proces co nejlépe zvládnout. Proces spočívá v detoxikaci – nevolnosti a následného čištění fyzického, energetického i emočního těla pomocí nejčastěji zvracení.

Další nezávislé shrnutí průběhu Kambo ceremonie…díky.

ZDE

Jsou lidé, kteří celou ceremonii v lásce protančí a užívají si působení medicíny! Celý proces působení Kambo medicíny trvá cca 20 – 45 minut, nejintenzivnější pocit nevolnosti trvá cca 10-20 minut, po celou dobu jsem vám plně k dispozici.

A následně je fáze relaxace, integrace a sdílení. V této fázi můžete zkusit další šamanskou medicínu Sananga, kapky do očí, které dokáží harmonizovat energii ve vašem těle a odstranit poslední případné zbytky nevolnosti.

V průběhu celého rituálu vás budeme provázet tradičními písněmi, které jsou propojené s Kambo medicínou, spolu s použitím různých hudebních nástrojů.

Ten den je vhodné už jen odpočívat, druhý den ještě můžete cítit trochu slabost (zvlášť u začátečníků) a třetí den už budete cítit příliv nové energie a síly.


Kambo startuje náš imunitní systém a přivádí naše fyzické tělo ZPĚT do ROVNOVÁHY.


Typy ošetření:

Pokud jdete na Kambo poprvé, bude vás čekat tzv. základní ošetření, což znamená, že u mužů se vypalují body na rameno a u žen na rameno nebo na nohy, a dostanete maximálně 3 body (testovací bod a následně další 1-2 body).

U dalších návštěv je možné přidat více bodů, a také využívat speciální ošetření na body v dráhách meridiánů, čaker, a také speciální body na uších. Toto ošetření používáme, abychom co nejvíce vyšli vstříc vašemu záměru.

Pokud například chcete řešit speciálně určité vnitřní orgány (plíce, srdce, žaludek, játra…), je dobré použít dráhy meridiánů. Pokud se vás třeba často dotýkají rodinné programy ála: nejsem dost dobrý, to si nezasloužím, život je těžký, je dobré se zaměřit naopak na čakrový systém, léčení vnitřního dítěte.

Pomocí speciálních bodů na čakry je možné se zaměřit i na sebepřijetí (sebedůvěru – sebehodnotu), hojnost, sexualitu – potenci, vztahy a plodnost. Také je možno se zaměřit na kreativitu, mužskou sílu, či schopnost sebevyjádření. Speciální body na uších nás mohou hlouběji propojit sami se sebou, či zbavit těžších závislostí (alkohol, drogy, tabák).


Účinky Kamba

Kambo často stojí za zlepšením chronických bolestí, epilepsie, potíží s tlakem krve, diabetu, intolerancí či alergií, nádorových onemocnění nebo problémů s imunitou. Dokáže reálně pomoci v případech neplodnosti u mužů či žen, a impotence. Po psychické stránce může dopomoci k úlevě od duševních potíží jako symptomů post-traumatické stresové poruchy, depresí, úzkostí, stavu vyhoření, různých forem závislosti a poruch příjmu potravy.

Co vám mimo jiné Kambo rozhodně dá:

Podle zjištění mnoha vědců, kteří prováděli výzkumy kamba na univerzitách po celém světě, vlastnosti jeho peptidů nabízejí široké možností jejich využití: napomáhají léčení mozkových nemocí, jako jsou Alzheimerova a Parkinsonova choroba, deprese, migréna, problémy s cirkulací krve, cévní problémy, nemoci orgánů, kožní a zraková onemocnění, problémy s neplodností u mužů a žen, AIDS, rakovina jater ad.

K dalším zajímavým pozitivním vlastnostem tohoto výměšku patří jeho protizánětlivý účinek, schopnost ničit mikroby, viry a schopnost léčit infekce. Protože obsahuje tento koktejl peptidů, je kambo nejsilnějším přírodním antibiotikem a anestetikem, které bylo do této doby ve světě objeveno a představuje také nejsilnější přirozený způsob, jak posílit náš imunitní systém.

Aplikace kamba má krátkodobé i dlouhodobé účinky. Ke krátkodobým účinkům patří stav bdělosti, navýšení energie, zostření smyslů, dobrá nálada, zvýšení odolnosti proti únavě, posílení schopnosti snadno se soustředit a klidné mysli, celkově lepší pocit ve vlastním těle. Vytrácejí se pocity hladu a žízně, chuť na alkohol, tabák a maso.

K dlouhodobým účinkům patří posílení imunitního systému, vítězství nad únavou a vyčerpáním a celkové zlepšení zdravotního stavu. Jakmile vám efekt kamba odezní (4-5 týdnů), doporučuje se aplikaci opakovat, abychom tento koktejl peptidů v těle udržovali v optimální míře.


Zde najdete pár rad, co očekávat po Kambo ceremonii v následujících dnech..


Jsem certifikovaným Kambo praktikantem, za mým výcvikem stojí Vojta Chládek.


Reference na Kambo ceremonie od ostatních najdete ZDE.


Nabízím možnost skupinových i individuálních sezení, pro více informací mě kontaktujte, na mail: martin@bmsh.cz , nebo ve formuláři níže, aktuální termíny ceremonií najdete ZDE.

Přihlášení nově přes tuto stránku.