Kouzlo vědomého doteku

Zrušeno !


Zveme vás na komplexní cyklus 4 seminářů zaměřený na práci s tělem a vědomým dotekem.

  • Chceš v životě více radosti a životní síly?
  • Chceš rozpoznat a odložit nefunkční přesvědčení?
  • Chceš více prožívat ve svém těle a přijmout svoji vlastní sexualitu?
  • Chceš zažívat větší hloubku partnerského vztahu?
  • Chceš více porozumět druhému pohlaví a být lepším milencem/milenkou?

Pokud jsi aspoň na jednu otázku odpověděl ano, rezervuj si následující termíny a PŘIHLAŠ SE

  • – Vědomý dotek a hranice
  • – Transformace a léčení
  • – Práce se sexuální energií
  • – Koncept celostní masáže

Skrze rozmanité techniky práce s tělem a dotekem Tě přivedeme k hlubokému poznání sebe sama, svého těla a uvolnění vlastních emocí. Poznáš své potřeby a naučíš se je zdravě komunikovat, což přinese více radosti a svobody do Tvého života.

Vědomý dotek a hranice

V prvním bloku si zvědomíme a nastavíme svoje hranice. Vyzkoušíme si, zda je dokážeme zřetelně komunikovat a vyzařovat směrem ven, a naopak zda někomu hranice i třeba nevědomě nepřekračujeme.

Povíme si, co je dotek a vědomý dotek, naučíme se vnímat naše tělo skrze doteky a naučíme se dotýkat ostatních. Podíváme se na to, jak můžeme dotekem léčit, vést energii. Co vše může dotek přijímajícím způsobovat – probouzet tělo, emoce, léčení, energii. Naučíme se různé typy doteků, používání pomůcek na zcitlivění našeho těla .

Poznáme rozdíl ve vnímání a přístupu k ženskému a mužskému tělu (v masáži i partnerském kontaktu), že zde opravdu neplatí „co se líbí mně, je nejlepší pro Tebe“.

Pro tento typ masáže je třeba zcela rozdílný přístup v přijímání masáže, než jsme zvyklí. Je žádoucí si masáž vědomě užít, ukážeme si 3 klíče pro aktivní přijímání masáže – POHYB, DECH, ZVUK.

Transformace a léčení

V dalším bloku nás bude čekat hlubší práce s naším tělem, našimi emocemi. Budeme skrze vědomý dotek otevírat a transformovat možná bolavá místečka naší duše a našeho těla, která nám brání v prožívání a užívání šťastnějšího a plnějšího života. Jedna z nejúčinnějších technik této terapeutické práce s tělem je vaginální / anální mapování.

Technika mapování je velmi jemnou akupresurní terapeutickou technikou, kde se vědomě a s plnou pozorností dotýkáme intimních receptivních oblastí muže či ženy.

U žen je to oblast vaginy, která má tendenci pohlcovat více či méně nepříjemné (netřeba vyloženě traumatizující) prožitky ženy do vaginálních stěn, s následkem necitlivosti, či dokonce bolestivosti vaginální tkáně, které se může následně projevovat i při intimním kontaktu s partnerem – bolestivost, nechuť k milování.

Pomocí vědomého doteku a plné pozornosti dávajícího má možnost přijímající žena rozpustit a přetransformovat tyto prožitky na postižených místech opětovně v radost, energii a potěšení.

U mužů je to následně oblast análního otvoru, který je sídlem strachů – často i nevědomých, úzkostí a smutků. Tato oblast je samozřejmě možno mapovat i u žen.

Mapování u mužů i žen opětovně probouzí naše tělo, naše vnímání a prožívání v oblasti intimity. Zbavuje nás nánosu minulých prožitků, transformuje zablokované bolesti, traumata a ublížení v radost a potěšení.

Práce se sexuální energií

Ve třetím bloku, kde je již naše tělo pročištěné po předchozím léčení, se zaměříme na práci s naší sexuální energií pomocí intimní masáže muže a ženy. Pomocí této nejdůležitější životní energie máme možnost doslova oživit a omladit naše tělo.

S pohlavím pracujeme z toho důvodu, že skrze sexuální energii máme možnost se nejkratší cestou dostat se přímo ke zdroji naší radosti, naší energie.

Koncept celostní masáže

V závěrečném čtvrtém bloku shrneme vše, co jsme se naučili a dáme do konceptu celostní masáže – celostní práce s tělem – od úvodního rituálu, přes různé typy doteků, aktivní přijímání, plnou přítomnost a láskyplný dotek.

Zažijeme víceruční masáž, naučíme se jak pracovat s ostatními, jakým způsobem pracovat s uvolněnou životní energií a jak se dá směřovat do našich přání a záměrů.

Každé mužské i ženské tělo má svůj rytmus, své potřeby. Naučíme se ne mechanickou masáž, ale naopak naslouchat potřebám těla přijímajícího, aby z masáže měl co největší prožitek a užitek, jako třeba sebe-přijetí, léčení, oživení, potěšení.

Zažijete uvolnění, podporu, pochopení a souznění v bezpečném a přátelském prostředí se zkušenými průvodci.

Všeobecně je mnoho způsobů osobního rozvoje, jak pracovat se svými bloky, traumaty, zraněními, ale právě cesta přes tělo je ta nejpřímější, mířící přímo na zdroj. Je to často cesta náročná, ale rozhodně stojí za to, a poté, co zažijeme na těle láskyplný dotek a plnou pozornost dávajícího, už nebude život jako dřív 🙂 .

Místo konání: Centrum Červeněves, k dispozici bude společenská místnost včetně matrací a hudby, kuchyň, sociální zázemí s WC, koupelnou, sprchou, dostatek pokojů s postelemi, a mnoho metrů čtverečních venkovní plochy + krásná příroda v dosahu na případné procházky.


V průběhu semináře bude zajištěna plná penze – začínáme vždy páteční večeří, končíme nedělním obědem.


Cena: Kč 18.000,- all inclusive (program Kč 10.000,-, ubytování a strava placená ubytovacímu zařízení: Kč 8.000,-) za cyklus 4 seminářů.

Registrace na celý cyklus je potvrzená až po zaplacení zálohy Kč 4.500,-, která bude odečtena proti ceně posledního víkendu. Pokud po absolvování prvního víkendu nebudeš spokojený, vrátíme ti zálohu v plné výši.


V případě jednotlivých víkendů bude cena Kč 5.500,-/víkend (program Kč 3.300,-, ubytování a strava placená ubytovacímu zařízení: Kč 2.200,-).


Programem vás bude provázet: Martina Soukupová, Martin Šebek, Michal Kučera.

Pro přihlášení prosím jednoduše napište mail na: martin@bmsh.cz , nebo vyplněním následujícího formuláře:

[pirate_forms]