Reference


Co se o mě říká ...
Pokud jste byli spokojeni s mými službami, je právě příležitost to dát vědět světu.

 

Milý Martine,

ze srdce Ti děkuji, že jsi byl mým laskavým, citlivým a podporujícím průvodcem sezením vaginálního mapování.
Jsem moc vděčná, že mě osud dovedl na tuto terapii právě k Tobě.

V Tvé péči jsem mohla zcela pustit pocity, jako je stud či pochybnosti a mohla se plně navnímávat na prožitky a řeč svého těla, které se pod Tvým vedením mohlo uvolnit, otevřít a s důvěrou promluvit o svých bolestech, zraněních a trápeních a tím dát prostor radosti, citlivosti, jemnosti a potěšení. Dostat se do míst, kde dosud nebylo.
Po celou dobu jsem Tě bez výjimky vnímala jako pevnou a ničím nezaskočitelnou oporu a patrnera, který je absolutně přítomen a intuitivně reaguje na přicházející podněty.
Moc si vážím lidí, kteří svůj čas, talent a mnohdy i své fyzické pohodlí věnují podpoře a pomoci ostatním.

Děkuji 🌹,
Andrea

P.S. Abych nezapomněla, profesionální přistup je absolutní samozřejmostí!

 


Martine,

cítím velikou vděčnost, že právě teď žiju na tomto světě, že jsem jako žena dostala možnost vrátit se sama  k sobě. Do lásky. Jsem opravdu šťastná, že jsem mohla od Tebe (od muže) přijmout láskyplný a respektující dotek. Že jsem ho mohla v naprostém bezpečí naplno prožít v laskavosti k sobě.
Jsem šťastná za náš úvodní rozhovor, za Tvou otázku na tělo (dodatečně jsem si uvědomila i víc věcí, kterými jsem od desetidne na úrovni těla prošla, bylo fajn si to to zvědomit). Byť mi na mé straně připadal kostrbatý, myslím, že se mi podařilo pojmenovat zásadní věci, což přispělo k mému následnému uvolnění (skoro to vypadá, že jsem se pochválila :-))
Během lehu na břiše mě zaplavil zvláštní pocit klidu, byla jsem naprosto odevzdaná, uvolněná, v pořádku… a za tenhle pocit jsem zvláště vděčná. Po masáži jsem se cítila panensky … jako bych přepsala svou historii, měla jsem skoro hmatatelný pocit přepsané genetické informace, cítila jsem se krásná, sebevědomá… dokonalá 🙂 Až pak ve vlaku mi nějak doplynulo, že jsem se prostě vrátila do své podstaty… Cestu domů a odpoledne jsem strávila ve velké jemnosti sama k sobě… Pak už mě zahltil vnější svět… ale přesto cítím, že na vnitřní úrovni nastala jemná, ale trvalá změna. Ráda bych si tento druh péče a prožitku dopřála častěji, aby se mi ta paměťová stopa víc a víc ukotvila a mně se jí dařilo víc a víc dařilo žít i v každodennosti. Zaznamenala jsem větší míru uvolnění a otevřenosti, i svobodnějšího a veselejšího projevu v práci 🙂
V nádherném slova smyslu se mě Tvá masáž dotkla 🙂
Děkuju.
Petra

 


V prvé řadě bych chtěla říct, že Martin jako osoba mi opravdu moc sedl. Je v úžasné uklidňující energii a jde na něm na první pohled znát, že sám na sobě pracuje delší dobu a má co předávat. Proto jsem se i rozhodla, že k němu půjdu na vaginální mapování.
Z první návštěvy jsem měla strach, protože jsem nevěděla, co mě čeká. Ale díky přístupu Martina to ze mě rychle opadlo. Ve třech „sezeních“ jsem si prošla svoje bloky a zranění z minulosti. Potlačený vztek, smutek, a jiné pocity. Zajímavé pro mě bylo zjištění, že se všemu směju a nechci si připustit, že nějaký problém mám.
Dál jsem se okrajově koukla i na minulý život, zažila jsem si pocity nadhledu a klidu, bezmyšlenkovitý stav TADY a TEĎ. Určitě mi to pomohlo i v sexuální oblasti, protože prožitky mám teď mnohem intenzivnější a příjemnější.
Dál jsem si zkusila i techniku Core Cry, která pro mě byla zase novou zkušeností a opět jsem se podívala na svoje stíny. Bylo v tom cítit hodně energie a nastartování změn.
Aktuálně s krátkým odstupem můžu říct, že změny jsou, budou a daly se do pohybu konečně věci, které dlouho stagnovaly.
Kdybych měla podrobně popsat, co vše se dělo a děje, tak by to možná bylo i na menší knihu. Takže můžu jen říct, ať každý s kým rezonují ať už techniky, nebo přímo Martin, a nejlépe oboje dohromady, tak odhodí stud a jde do toho 🙂
Díky Martine! I.


Děkuji Martinovi za úžasný zážitek z masáže, kterou díky jeho schopnosti napojení a intuici dovedl k dokonalosti 🙏.

Petra


Ahoj Martine,

děkuji za báječnou masáž a profesionální přístup, díky kterému jsem se cítila po celou dobu masáže příjemně a bezpečně. Díky Tvému příjemnému doteku a skvělému intuitivnímu napojení se pro mě masáž stala nezapomenutelným zážitkem.

Ještě jednou děkuji a budu se těšit na příště.

Eva


Když jsem poprvé od Martina slyšela, že se jde na výcvik tantrických masáží, jehož součást je i vaginální mapování, hned a bez váhání jsem ho poprosila, jestli by bylo možné, se k němu po kurzu na mapování objednat. Strašně jsem se na to těšila, a protože to pro mě byla další nová zkušenost, byla jsem napnutá a plná očekávání, jak to bude celé probíhat a co se bude dít. Hned po prvním mapování bylo mé očekávání zcela překonáno, tolik pocitů, emocí a energie během asi dvou hodin jsem nikdy v životě nezažila. Smích, pláč, radost, štěstí, smutek a mnohem více. Už po prvním sezení se mi jakoby ulevilo a začala jsem pociťovat určité změny v mém pohledu na události, které se v mém životě odehrály nebo se odehrávají, jakoby se mi otevřely oči a já měla nový pohled na svět, který se neustále rozvíjí. To co nyní popisuji je jen pouhý zlomek pro mě velice zajímavého zážitku. Doporučuji vaginální mapování všem, co chtějí zabojovat se svými traumaty, uvolnit své emoce nebo touží prožívat ve svém životě více smyslnosti, lásky a otevřenosti. Ženy nebojte se, nestyďte se a jděte do toho!!!

Vendula


Vážení přátelé, procházela jsem si těžkým životním obdobím, kdy jsem se rozváděla s manželem a nebyla jsem šťastná. Jednoho dne jsem se rozhodla, že šťastná budu a hotovo, rozhodla jsem se a šla si za svým cílem. Začala jsem chodit plavat, na masáže, na kurzy o zdraví a také mě zaujala myšlenka „Tantrické masáže“ a tak jsem pátrala po informacích přes pana googla, už jsem byla rozhodnuta, že se objednám, ale nějak jsem neměla odvahu zavolat, protože mě malinko brzdily obavy. Díky obchodnímu vztahu s Martinem jsem se dozvěděla, že jde právě na kurz a že bude moct on sám masáže provádět, takže jsme se dohodli na realizaci, byla jsem odvážná, ale i obavy se mnou cloumaly. Díky přátelskému přístupu Martina jsme nakonec vše hezky vykomunikovali a naplánovali. Takže na informační schůzce jsme si řekli, co mě čeká a ze jen já ovlivňuji co a jak se bude dít. Samotná realizace masáže byla úžasná a dle plánu. Velmi jsem si tuto zkušenost užila, byla to nádhera. Všem doporučuji. Ostych a stud vezměte s sebou, dá se s tím pracovat. A poté budete šťastní a spokojení. Přeji hodně krásných zážitku a prožitků.

Z.