Reference


Co se o mě říká ...
Pokud jste byli spokojeni s mými službami, je právě příležitost to dát vědět světu.


Martina jsem poznala v době, kdy jsem hledala pomoc s vyléčením těla, uvědomovala jsem si jeho odpojení, potlačené emoce a plno zadržené bolesti. Ačkoliv na sobě neustále pracuji, toto se mi stále nedařilo.

Už 1. setkání s Martinem zbořilo veškeré pochybnosti, zda jsem zvolila správnou cestu, Martin si velmi rychle získal mou důvěru. Byla jsem u něj na masáži 2x. Každá byla jiná, u každé jsem prožívala něco jiného. Základ všeho bylo mé dovolení si, čím víc jsem si dovolila se uvolnit a jít do prožitku, tím to bylo úžasnější. Martin je profík, cítím, že se nechává vést intuicí, naladí se na potřeby klienta a tím směrem vede i masáž.

Moc mi pomohl. Poprvé jsem zažila pocit lásky, ten skutečný. Přišlo plno uvědomění. Martina mohu jen doporučit, má dar otvírat i vytahovat na světlo i tu největší temnotu.

Děkuji a těším se na další setkání a prožitek.

Petra


Mužství, jednoduchost, cíl. Bezpečný prostor. Bez hodnocení. Podpora. Výzvy. Přijmutí výzev. Sounáležitost a propojení.

To, co vnímám ze Tvého pole, je jednoznačnost. O níž se lze opřít. Které lze důvěřovat. Z mého pohledu s velkou lehkostí a nenuceností držíš prostor pro všechno, co je potřeba. Umíš nechat věci, aby se děly a  přitom tam stále jsi přítomen – plně. Vnímám Tvůj dar přirozeného vedení. Tvou koncentraci, zaměřenost, odvahu.

Petra

(reference na seminář Odvaha, odhodlání a vnitřní síla)


Víkend o sebepoznání, strachu, meditaci, masážích, odpočinku, sdílení.

Díky tomuto víkendu jsem se opět mohla podívat hluboko do sebe. Do své duše. Jak to vlastně v tom svém životě mám! Proč dělám určité věci tak a jiné zase jinak. Jak na sebe umím s lehkostí převzít cizí pocity a cizí strachy. Jak už se vědomě umím zastavit a nedělat věci, které mi nedělají dobře a necítím se v nich! Jak jsem si myslela, že některá svá stará zranění mám vyřešená a přesto při meditaci opět vyplavala na povrch a díky citlivému přístupu Martina jsem si tu bolest a smutek v mém srdíčku mohla znovu prožít.

Je toho hodně o čem by mohl člověk psát a stačil na to jeden jediný víkend!

A největší uvědomění – JAK JE DŮLEŽITÉ TYTO VÍKENDY NEJEN POŘÁDAT, ALE I SE JICH ZÚČASTNIT!

– posouvají

– pomáhají

– uzdravují

DĚKUJI NEJEN MARTINOVI, ALE I VŠEM KTEŘÍ SE NA PŘÍPRAVĚ PODÍLELI. DĚKUJI PANÍ KUCHAŘCE, ZA VYNIKÁJÍCÍ A SKVĚLE SESTAVENÝ JÍDELNÍČEK. A DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ BYLI SOUČÁSTÍ TÉTO SKVĚLÉ AKCE, JAKO ÚČASTNÍCI.

Krásný den všem!

Jana Slezáková

(reference na seminář Odvaha, odhodlání a vnitřní síla)


Skvělý víkend, jsem se o sobě dověděla věcí … Ten pohodový přístup mi pomohl a dal klid, že jsem aj dokázala udělat kroky o kterých jsem myslela, že neudělám. Skvělé „Aha“. A moje velké díky všem👍😎😉

Leona

(reference na seminář Odvaha, odhodlání a vnitřní síla)


Jak jsem byla poprvé na tantra masáži.
V rámci krůčků blíž k sobě, v rámci růstu osobního, kdy se často jako první ukazuje nedostatek sebelásky, jsem už dlouho cítila, že i toto je technika, kterou chci zažít.

Nedávno jsem tu psala o nahotě a studu. Vzpomněla jsem si, jak jsem si cca před 7 lety v jednom wellnes hotelu objednala masáž a recepční mi řekla, že zavolá masérovi a zjistí termín.
Ve mě tehdy hrklo a říkala jsem si „Panebože, mě nenapadlo, že to bude chlap.“ A chtěla jsem to zrušit, ale to mi bylo blbý. (To bylo moje krásné nízké sebevědomí.) Na masáži jsem byla v kalhotkách a skoro jsem si ji neužila, protože jsem řešila stud.
Jsem na sebe tolik hrdá, že jsem svou sebelásku posunula o nutný kus dál, že toto mi už problém nedělá.

Včera jsem tedy byla na oné masáži. Nešla jsem tam s žádným očekáváním, ale nějaký ten záměr jsem měla. Když jsme tam dorazili, byla jsem trochu nervózní a jediné očekávání, které jsem měla, že ta nervozita bude větší, což se naštěstí nesplnilo. Asi je to i tím, že Martina znám a mám k němu důvěru. Což pro mě, jako ženu, je zásadní.

Když to shrnu, celou dobu jsem se cítila naprosto úžasně, uvolněně, přijatě a opečovávaně. Cítila jsem se jako bohyně, o kterou je nádherně a s láskou pečováno.
Všechny starosti jsem mohla nechat jít a plně se soustředit jen na své tělo a na příjemné doteky. Na konec přišla na řadu intimní masáž.

Naučila jsem se na cestě mého rozvoje co nejvíce vnímat svoje tělo. Pozorovat, co všechno se v něm děje. A u této části jsem začala vnímat, jak se chci uvolnit ještě víc, ale nejde to.
Zkoumala jsem to dál a začala se o tom bavit s Martinem.

Nebudu zacházet dopodrobna, ale celé z toho vyplynulo opět moje trauma z dětství, které jsem řešila za poslední dva roky už mnohokrát. Protože se to týká znásilnění, tak jsem věděla moc dobře, že takové bloky se neřeší hned napoprvé.
Už když jsem na tuto masáž šla, jsem tušila, že je dost možné, že z tohoto tématu zas něco vyplave.

Prošla jsem si tedy očistným procesem, kdy jsem zjistila, že jsem svou malou zraněnou holčičku zamkla za nějaké dveře, jakoby za trest, a nechtěla jsem o ní už vědět.
Bylo mi to tak strašně líto a cítila jsem se hloupě, že jsem něco takového udělala. Odpouštěla jsem sobě a prosila o odpuštění i ji. Také mi došlo, že jsem si částečně tuto holčičku promítla do mojí dcery a tak jsem vlastně zčásti ublížila i jí, když ji tato moje zraněná část odmítala.

Celý tento proces nevím jak dlouho trval, ale měla jsem pocit, že to proběhlo poměrně rychle.

Na konec jsem cítila velkou úlevu a propojení sama se sebou na hluboké úrovni. A to byl vlastně i můj záměr.
Na začátku těchto pocitů bylo, že se cítím svázaná a že jedna moje nepatrná část brzdí všechny ostatní v rozletu. Tato nepatrná malá část byla ta malinká, zavřená holčička.

Konečně je venku, konečně je přijatá a já se zas cítím o velký kus svobodnější, volnější a přijatější. A můj muž mi poté řekl, že celá svítím.

Pokud jste někdy o něčem takovém uvažovali, tak Martina vřele doporučuji.

Liana / www.osvobodse.cz


“Jsem uvolněná a spokojená. Jen jsem si opět ověřila, jak moc důležité pro mě doteky jsou. Po masáži jsem vyživená a šťastná. Děkuji 🙏.

Pavla


Martina doporučuji celým svým srdcem. Poskytne neuvěřitelný pocit bezpečí, maximální pozornost, vnímavost a podporu. Pomohl mi překonat můj dlouholetý problém – bolest při milování. Po 4 sezení vaginálního mapování, kde jsem obdivovala jeho neuvěřitelnou trpělivost a nasazení, jsme dospěli k neuvěřitelnému výsledku – užila jsem si se svým manželem milování bez jakékoliv bolesti.

Jsem moc ráda, že jsem si jako svého průvodce vybrala právě Martina.

Simona


Milý Martine,

ze srdce Ti děkuji, že jsi byl mým laskavým, citlivým a podporujícím průvodcem sezením vaginálního mapování.
Jsem moc vděčná, že mě osud dovedl na tuto terapii právě k Tobě.

V Tvé péči jsem mohla zcela pustit pocity, jako je stud či pochybnosti a mohla se plně navnímávat na prožitky a řeč svého těla, které se pod Tvým vedením mohlo uvolnit, otevřít a s důvěrou promluvit o svých bolestech, zraněních a trápeních a tím dát prostor radosti, citlivosti, jemnosti a potěšení. Dostat se do míst, kde dosud nebylo.
Po celou dobu jsem Tě bez výjimky vnímala jako pevnou a ničím nezaskočitelnou oporu a patrnera, který je absolutně přítomen a intuitivně reaguje na přicházející podněty.
Moc si vážím lidí, kteří svůj čas, talent a mnohdy i své fyzické pohodlí věnují podpoře a pomoci ostatním.

Děkuji,
Andrea

P.S. Abych nezapomněla, profesionální přistup je absolutní samozřejmostí!


Martine,

cítím velikou vděčnost, že právě teď žiju na tomto světě, že jsem jako žena dostala možnost vrátit se sama  k sobě. Do lásky. Jsem opravdu šťastná, že jsem mohla od Tebe (od muže) přijmout láskyplný a respektující dotek. Že jsem ho mohla v naprostém bezpečí naplno prožít v laskavosti k sobě.

Jsem šťastná za náš úvodní rozhovor, za Tvou otázku na tělo (dodatečně jsem si uvědomila i víc věcí, kterými jsem od desetidne na úrovni těla prošla, bylo fajn si to to zvědomit). Byť mi na mé straně připadal kostrbatý, myslím, že se mi podařilo pojmenovat zásadní věci, což přispělo k mému následnému uvolnění (skoro to vypadá, že jsem se pochválila :-))

Během lehu na břiše mě zaplavil zvláštní pocit klidu, byla jsem naprosto odevzdaná, uvolněná, v pořádku… a za tenhle pocit jsem zvláště vděčná. Po masáži jsem se cítila panensky … jako bych přepsala svou historii, měla jsem skoro hmatatelný pocit přepsané genetické informace, cítila jsem se krásná, sebevědomá… dokonalá 🙂 Až pak ve vlaku mi nějak doplynulo, že jsem se prostě vrátila do své podstaty… Cestu domů a odpoledne jsem strávila ve velké jemnosti sama k sobě… Pak už mě zahltil vnější svět… ale přesto cítím, že na vnitřní úrovni nastala jemná, ale trvalá změna. Ráda bych si tento druh péče a prožitku dopřála častěji, aby se mi ta paměťová stopa víc a víc ukotvila a mně se jí dařilo víc a víc dařilo žít i v každodennosti. Zaznamenala jsem větší míru uvolnění a otevřenosti, i svobodnějšího a veselejšího projevu v práci 🙂

V nádherném slova smyslu se mě Tvá masáž dotkla 🙂

Děkuju.

Petra


V prvé řadě bych chtěla říct, že Martin jako osoba mi opravdu moc sedl. Je v úžasné uklidňující energii a jde na něm na první pohled znát, že sám na sobě pracuje delší dobu a má co předávat. Proto jsem se i rozhodla, že k němu půjdu na vaginální mapování.
Z první návštěvy jsem měla strach, protože jsem nevěděla, co mě čeká. Ale díky přístupu Martina to ze mě rychle opadlo. Ve třech „sezeních“ jsem si prošla svoje bloky a zranění z minulosti. Potlačený vztek, smutek, a jiné pocity. Zajímavé pro mě bylo zjištění, že se všemu směju a nechci si připustit, že nějaký problém mám.
Dál jsem se okrajově koukla i na minulý život, zažila jsem si pocity nadhledu a klidu, bezmyšlenkovitý stav TADY a TEĎ. Určitě mi to pomohlo i v sexuální oblasti, protože prožitky mám teď mnohem intenzivnější a příjemnější.
Dál jsem si zkusila i techniku Core Cry, která pro mě byla zase novou zkušeností a opět jsem se podívala na svoje stíny. Bylo v tom cítit hodně energie a nastartování změn.
Aktuálně s krátkým odstupem můžu říct, že změny jsou, budou a daly se do pohybu konečně věci, které dlouho stagnovaly.
Kdybych měla podrobně popsat, co vše se dělo a děje, tak by to možná bylo i na menší knihu. Takže můžu jen říct, ať každý s kým rezonují ať už techniky, nebo přímo Martin, a nejlépe oboje dohromady, tak odhodí stud a jde do toho 🙂

Díky Martine!

Iveta


Děkuji Martinovi za úžasný zážitek z masáže, kterou díky jeho schopnosti napojení a intuici dovedl k dokonalosti 🙏.

Petra


Ahoj Martine,

děkuji za báječnou masáž a profesionální přístup, díky kterému jsem se cítila po celou dobu masáže příjemně a bezpečně. Díky Tvému příjemnému doteku a skvělému intuitivnímu napojení se pro mě masáž stala nezapomenutelným zážitkem.

Ještě jednou děkuji a budu se těšit na příště.

Eva


Když jsem poprvé od Martina slyšela, že se jde na výcvik tantrických masáží, jehož součást je i vaginální mapování, hned a bez váhání jsem ho poprosila, jestli by bylo možné, se k němu po kurzu na mapování objednat. Strašně jsem se na to těšila, a protože to pro mě byla další nová zkušenost, byla jsem napnutá a plná očekávání, jak to bude celé probíhat a co se bude dít. Hned po prvním mapování bylo mé očekávání zcela překonáno, tolik pocitů, emocí a energie během asi dvou hodin jsem nikdy v životě nezažila. Smích, pláč, radost, štěstí, smutek a mnohem více. Už po prvním sezení se mi jakoby ulevilo a začala jsem pociťovat určité změny v mém pohledu na události, které se v mém životě odehrály nebo se odehrávají, jakoby se mi otevřely oči a já měla nový pohled na svět, který se neustále rozvíjí. To co nyní popisuji je jen pouhý zlomek pro mě velice zajímavého zážitku. Doporučuji vaginální mapování všem, co chtějí zabojovat se svými traumaty, uvolnit své emoce nebo touží prožívat ve svém životě více smyslnosti, lásky a otevřenosti. Ženy nebojte se, nestyďte se a jděte do toho!!!

Vendula


Vážení přátelé, procházela jsem si těžkým životním obdobím, kdy jsem se rozváděla s manželem, a nebyla jsem šťastná. Jednoho dne jsem se rozhodla, že šťastná budu a hotovo, rozhodla jsem se a šla si za svým cílem. Začala jsem chodit plavat, na masáže, na kurzy o zdraví a také mě zaujala myšlenka „Tantrické masáže“ a tak jsem pátrala po informacích přes pana googla, už jsem byla rozhodnuta, že se objednám, ale nějak jsem neměla odvahu zavolat, protože mě malinko brzdily obavy.

Díky obchodnímu vztahu s Martinem jsem se dozvěděla, že jde právě na kurz a že bude moct on sám masáže provádět, takže jsme se dohodli na realizaci, byla jsem odvážná, ale i obavy se mnou cloumaly. Díky přátelskému přístupu Martina jsme nakonec vše hezky vykomunikovali a naplánovali. Takže na informační schůzce jsme si řekli, co mě čeká a ze jen já ovlivňuji co a jak se bude dít. Samotná realizace masáže byla úžasná a dle plánu. Velmi jsem si tuto zkušenost užila, byla to nádhera. Všem doporučuji. Ostych a stud vezměte s sebou, dá se s tím pracovat. A poté budete šťastní a spokojení. Přeji hodně krásných zážitku a prožitků.

Z.