Semináře/workshopy

Konečně jsem se odhodlal a po několika letech se mi v hlavě utříbilo pár typů seminářů, které jak věřím budu neustále vylepšovat, rozšiřovat a přidávat další, ale teď bych vás chtěl seznámit se částí toho, co jsem si během posledních let prošel a dává mi velký smysl to předávat dál.


Z mých poznatků ohledně masáží, vědomého léčivého doteku, zvědomování a nastavování hranic:

Vědomý dotek a hranice


Také, co se týká těla a léčení, jizvy z pohledu psychosomatického:

Léčení jizev


A nakonec (zatím) workshop trochu z jiného směru, který se také stal součástí mé praxe – vše co se týká šamanismu, vedené meditace – šamanské cestování vnitřními krajinami, konstelační cvičení, léčení, čištění, buben, medicíny…

Šamanské setkání


K tomu, aby to nebylo málo, přicházím s delšími, celovíkendovými workshopy, kde se všem tématům věnujeme detailněji:

Dotek a hranice – celovíkendový

kde se opravdu do hloubky podíváme na to, jak se umíme dotýkat, co může dotek způsobovat, jak dotekem léčit, a zároveň na naše hranice – směrem dovnitř i ven.


Na naši odvahu, naše strachy a vnitřní sílu překonávat překážky se podíváme v dalším celovíkendovém semináře Odvaha, odhodlání a vnitřní síla, kde budeme poznávat, překonávat, meditovat a zažívat různé šamanské rituály a práci se záměrem.


…a nově taky upgradovaný: Emoce & Hranice advanced, kde obě témata probíráme detailněji a „pokročileji“.


…a zatím nakonec workshop Polarita & Sexualita, zaměřený interakce mezi ženami a muži, a zkoumání vlastní sexuality a přitažlivosti z více úhlů pohledu…


Bližší informace u jednotlivých seminářů a taky v událostech na FB.


Kompletní podmínky účasti na vzdělávacích akcích ZDE.


Pro přihlášení na jednotlivé semináře prosím jednoduše napište mail na: martin@bmsh.cz , nebo pošlete SMS na 602518331….anebo tady: