Něco o mě

Nejprve vás chci přivítat na svém webu, který není profesionální, tvořím ho postupně a snažím se, aby jste v něm našli veškeré informace, které můžete potřebovat…

Kdo tedy jsem?

Jmenuji se Martin Šebek, je mi 44 let a jsem z Prostějova. Jsem muž, průvodce, který pravdivě, s vnitřním klidem, silou, stabilitou a otevřeností pomáhá jednotlivcům i skupinám probudit svou sílu, naučit se lépe cítit ve svém těle, ve světě venku, i ve vnitřním světě našich emocí.


Jsem bodyworker, průvodce v záležitostech emocí – pocitů, intimity, sexuality, partnerství a mentálního nastavení.


V průběhu posledních 8 let jsem kompletně změnil přístup k životu, nebo spíš musel změnit – díky událostem, spouštěčům, které mi přicházely do cesty. V průběhu té doby jsem si řešil a léčil spoustu vnitřních traumat, bloků, starých vzorců, nastavení, a naštěstí jsem vždy narazil na správné lidi, kteří mi pomohli buď sami, nebo nasměrovali na správnou cestu.

Prošel jsem si mnoho typů různých terapií, chtěl bych vypíchnout určitě kineziologii, rodinné konstelace a regresní terapii. Tyto 3 formy (od nejmírnější, po nejhlubší) mi vždy pomohly v situaci, kterou jsem aktuálně řešil.

Postupem času, opět přes doporučení správných lidí, jsem se dostal na Mužský seminář Richarda Vojíka. Tento seminář mě opět donutil změnit přístup k životu, k ženám a přiměl mě zamyslet se nad tím, co to vlastně znamená být muž a co je to ta opravdová mužská síla.

Nakonec byl tento seminář první z řady a absolvoval jsem celou jeho Mužskou cestu a postupně jsem se sám stal asistentem a fascilitátorem na jeho kurzech. Pak už vedl jen krůček (ale trval mi více než 2 roky) ke kurzům, které vede společně s Denisou Palečkovou – kurzy masáží a práce s tělem (bodywork) – „Core Touch I“ a „Core Touch II“.


Práce s tělem – ukotvení

A právě až poté, co jsem absolvované „nedotykové“ terapie propojil s tělem na tomto kurzu, byl ve mě účinek zcela a trvale zakotven. Tento intenzivní kurz mi doslova změnil život na PŘED a život PO, vyléčil jsem si tam mnoho zranění a traumat na úrovni těla. Nic už nebylo jako dřív, a objevil jsem tam, že chci pracovat s lidmi předávat svoje dary, aby i další lidé mohli skrze mě pocítit to, co já – znovunalezenou radost v těle, nepoznané či potlačované potěšení, energii, uvolnění, osvobození.

Aby mohli získat sebedůvěru, sebehodnotu a probudit svou vnitřní sílu – muži i ženy.

Objevil jsem v sobě dar komunikovat skrze naslouchání tělu, nechat svým dotekem tělo promluvit, slyšet, co není pro lidské ucho slyšitelné.


Chcete se také spojit se svým tělem? Spojte se se mnou a já Vám povím, co jste od svého těla neslyšeli.


Další oblast, která mě v průběhu času a absolvovaných seminářů a workshopů velmi oslovila má inspiraci v oblasti „šamanismu“ – vedené meditace, tranzovní bubnování, vedené rituály – práce s šamanskými medicínami – jako například tabák, rapé, sananga a teď nově i žabka Kambo. 

Tento typ práce má dle mého obrovský psychosomatický přesah a účinnost vyplývající ze spojení tělesného, energetického i mentálního účinku na přijímajícího klienta / skupinu.

Dokáži vytvořit bezpečný prostor, a skrze praxe bodyworku, šamanismu pomáhám jednotlivcům i skupinám změnit prožívání ve svém těle, prožívání světa, nastartovat svou vnitřní sílu a pomoci při řešení intimních či partnerských záležitostí.

To vše skrze techniky vědomé práce s tělem a sexualitou (jsem certifikovaný CCB bodyworker), práce s emocemi a traumaty, či pomocí řízených šamanských rituálů, meditací a medicín (jsem také certifikovaný Kambo praktikant).


Máte jakýkoliv dotaz, trápí vás jakýkoliv problém – ozvěte se pro nezávaznou konzultaci, telefonicky či raději osobně, prvních 20 minut zdarma !!!