Celostní smyslná masáž

Celostní smyslná masáž (tantrická masáž) – co to vlastně je?

Nejprve pár slov od mých učitelů:

Díky propracovanému rituálu založenému na tantrické a taoistické masáži, a především díky láskyplnému doteku zkušeného maséra či masérky masáž probouzí životní sílu a vitalitu. To má blahodárný vliv na naše zdraví a pocity spokojenosti a štěstí. Probuzení vitality také omlazuje a zkrášluje. Žena po masáži vypadá jako po krásně prožité dovolené, cítí se šťastná a je velmi přitažlivá. Rituál také vede k lepšímu propojení s ženskostí a zlepšuje porozumění potřebám vlastního těla, což podstatně zlepšuje kvalitu milostného života. Ženy si pak dokáží lásku a vše co k ní patří uživat s mnohem větší radostí.

V rituálu Umění doteku a Celostních smyslných masážích Vás budu hýčkat nejen olejovou masáží, ale také hebkými předměty, provedeme tlakovou masáž horkými žínkami a zahrneme i další prvky, které současně uvolňují i oživují tělo a ducha.

Proč práce s intimním dotekem (masáž pohlaví)?

Práce s naší základní životní silou, sexualitou, jde přímo ke zdroji naší energie. Rychle pomůže uvolnit případné bloky a potíže, které brání v cestě hluboké blaženosti a radosti. Díky tomu se v relativně krátkém čase pozitivně transformuje řada dalších okolností našeho života: vztahy, práce, životní cesta. Naše masáž má velký přesah, její užitek cítíte nejen na poli tělesného blaha, ale můžete vnímat její vliv v celku Vašeho života.

U žen je nejprve třeba důkladně uvolnit tělo a otevřít oblast srdce, aby se opravdu uvolnila do intimního prožitku. Ženy potřebují zpravidla mnohem více času, než se otevřou doteku na pohlaví. Zcela přirozeně potřebují získat důvěru. Ženské tělo má navíc jiný rytmus než mužské. Pozorná, láskyplná masáž intimních partií ženy pomáhá zvýšit citlivost ve vagině i v těle, a poznat sílu i hloubku vlastní sexuality. I ženy, které si o sobě myslely, že jsou necitlivé, že s nimi něco není v pořádku, nebo nikdy v životě nezažily orgasmus, mohou díky celostní smyslné masáži odhalit netušené roviny radosti a rozkoše. Pro ženy je celostní smyslná masáž také branou k přijetí a uvolnění zadržovaných emocí, které byly potlačeny z důvodu, že se „nehodí“ a jsou „nepatřičné“, nebo tak silné, že je „lepší“ je necítit. Nicméně potlačené emoce uzavírají i bránu k naší sexualitě a tělesné radosti a lásce.

Základem v naší masáži je vědomý, pozorný, láskyplný dotek. A dále postoj a přání masírujícícho: přinést Vám co největší užitek na co nejhlubší úrovni.

Autentická tantra masáž má mnoho rovin, na kterých Vám může být prospěšná:

1/ DUŠEVNÍ POHODA A ZDRAVÍ: Relaxace, uvolnění, odplavení stresu + načerpání nové životní síly, radosti a optimismu.

2/ SEBEPŘIJETÍ: Pozitivní vztah k vlastnímu tělu a prožívání. Rozpouštění sebeodmítání po fyzické i psychické stránce – pocitů studu, viny apod.

3/ LÉČENÍ TĚLA I DUŠE: Probuzení vitality podporuje léčení nemocí, úrazů a celkové zlepšení zdraví. V těle se aktivuje radost a láska, a významně přispívá ke zlepšení psychického zdraví a pohody – od podpory při léčení depresí po “prosté” zlepšení nálady. Odráží se okamžitě i v zlepšení kvality mezilidských vztahů.

4/ POSÍLENÍ URČITÝCH KVALIT V SOBĚ: Energii z masáže můžete využít například k tomu, abyste podpořili lásku ve svém životě, osobní sílu, vyrovnanost a další.

5/ POSÍLENÍ ZÁMĚRŮ A PROJEKTŮ V ŽIVOTĚ (SEXUÁLNÍ MAGIE): Zcela praktické využití energie, která se uvolňuje při masáži. Ať už se Vaše přání týkají světa ducha či hmoty, práce s energií při celostní smyslné masáži může Vaše cíle podpořit.

Délka masáže:

Pro ženu je optimální čas pro práci s intimitou (masáž yoni) ideálně alespoň 2-2,5h. V taoismu se říká, že ženská sexualita je jako voda, a mužská jako oheň. Oheň rychle vzplane a stejně rychle zhasne. Když potřebujeme do varu přivést vodu, musíme chvíli pod kotlíkem přitápět a čekat, než začne bublat. A pak ještě delší dobu čekáme, než voda opět zchladne. Je to velmi výstižná metafora, která vysvětluje, že máme v sexualitě jiný rytmus a časování. Odpovídá tomu i naše zkušenost s intimní masáží. Ženy potřebují mnohem více času, aby se dostaly do hloubky prožitku, a ten pak i přiměřeně dlouhou dobu pozvolna doznívá. Dostatek času, žádný tlak a spěch… to jsou faktory důležité pro to, aby se žena po intimní stránce otevřela, a cítila se příjemně a pohodlně.

Krásné nové video od Denisy ke shlédnutí: 

A něco ode mě – tantra pro mě není jen masáž, je to způsob života, kdy člověk prožívá a užívá si každý okamžik, každý moment a vychutnává si ho do poslední kapky – a hlavně dovolí si to.

Na vlastní kůži jsem poznal zázrak vědomého doteku a zažil oživení celého těla a rozproudění sexuální energie až do těch výšin, kdy mě to odstřelilo do oblak. Jakmile člověk zkusí a pozná, těžce se už vrací k běžnému prožívání života.

Při masáži jde o uvolnění těla i mysli a považuji za zázrak, když cítím, jak se pod rukama přijímající otevírá radosti a lásce. Tělo s námi komunikuje a přes vědomý dotek je možné ho slyšet – přijďte si ho poslechnout.

Postup masáže:

  • úvodní rituál uctění těla
  • omývání těla horkými žíňkami
  • masáž hebkými předměty (pštrosí peří, králičí rukavice)
  • olejová masáž
  • intimní masáž pohlaví – dle přání (u celostní smyslné masáže)

Cílem celostní smyslné masáže není sexuální vyvrcholení, ale stupňování vibrací sexuální energie a jejich rozprostření do celého těla, výsledkem je oživení těla, jeho nabití radostí a energií, případně i prolomení pomocí uvolněné energie zablokovaných míst v těle, bolestí, traumat…

Masáž tradičně zahajuji rozhovorem, ve kterém mě zajímá, s jakou znalostí, očekáváním a záměrem přicházíte, je možné domluvit se téměř na všem – délka masáže, Vaše hranice (co ano, co asi ne a co určitě ne).

Masáž je možno dle přání upravit – zařadit velmi příjemnou a léčivou anální masáž, či prvky vědomého BDSM v podobě úvodního rituálu.

V případě zájmu o čtyřruční, či partnerskou masáž je možné využít služeb masérky Lenky.

Lenka
Lenka je velmi zkušená (nejen tantrická) masérka, a její láskyplné doteky mám to štěstí zažívat velmi často.