HRANICE & EMOCE – advanced

Termín dle zájmu na dotaz.

Rádi bychom vás pozvali na prožitkově sebepoznávací víkendový seminář s názvem HRANICE & EMOCE – advanced.

Na tomto workshopu budeme již od pátečního večera pracovat s našimi emocemi, podíváme se na základní typy emocí, jestli, a jak je umíme vyjadřovat – před sebou i před ostatními. Čekají nás cvičení a rituály sloužící k otevření a následnému vyjádření našich vnějších, ale i hlouběji ukrytých emocí.

Následně budeme objevené/ emoce či pocity zpracovávat pomocí jednoduché léčivé techniky ve skupinkách a užívat si uvolněnou životní energii.


Další téma, kterému se budeme detailně věnovat jsou HRANICE. Pomocí jednoduchých a zábavných – nedotykových i dotykových cvičení se podíváme na nastavení vašich hranic.

Objasníme si koncept Kruhu souhlasu, v základní i pokročilejší formě. Zjistíme, zda umíme naslouchat reakcím svého těla, zda vnímáme své hranice a zda je dokážeme zřetelně komunikovat a vyzařovat směrem ven, a naopak zda někomu hranice i třeba nevědomě nepřekračujeme.

Podíváme se na hranici naší komfortní zóny, a také si zvědomíme, zda si umíme říct, co opravdu chceme (a taky jestli to vlastně víme).

Během celého víkendu se tedy můžete těšit na praktická sebepoznávací cvičení, rituály, meditace, hluboké prožitky a sdílení času i prostoru se stejně naladěnými lidmi.

Seminář je uřčen pro všechny, kdo se neumí vždy a zcela jistě pohybovat ve světě svých emocí, kdo si v sobě nesou nevyjádřený vztek, bolest, či smutek. Pro všechny, kteří si chtějí nastavit či ověřit své hranice, a kdo nemají jasno v tom, co chtějí a co nechtějí. Seminář obsahuje pokročilejší techniky pro práci s emocemi, dotekem a intimitou…to znamená, že půjdeme více do hloubky 🙂 .Všechny aktivity budou vysvětleny předem a jsou dobrovolné.


K dispozici bude společenská místnost včetně matrací a hudby, kuchyň, sociální zázemí s WC, koupelnou, sprchou, dostatek pokojů s postelemi, a mnoho metrů čtverečních venkovní plochy.


Cena za program: 2.000,- Kč

Nevratná záloha splatná při přihlášení pro rezervaci místa: 1.200,- Kč.


Cena za ubytování a stravu: 2.200,- KčV průběhu kurzu bude zajištěna vynikající plná penze. Začínáme páteční večeří, končíme nedělním obědem.


Ubytování na posteli ve vícelůžkových pokojích.

Programem vás bude provázet Martin Šebek a Lenka Bečvářová.


Veškeré praktické informace (místo konání, věci s sebou) budou zaslány předem v informačním mailu.


Podmínky účasti na vzdělávací akci:

  • Prodávající neposkytuje ubytování ani stravu, pouze zajišťuje sounáležitost s provozovatelem areálu konání semináře.
  • Kupujícímu je rezervováno místo na kurzu/semináři po uhrazení uvedené nevratné zálohy (případně jiné individuálně smluvené ceny) na účet prodávajícího. Tato částka je splatná neprodleně při přihlášení.
  • Toto ujednání kupující respektuje vzhledem k charakteru poskytované služby, kdy je prodávající nucen předem zajistit prostory pro odpovídající počet účastníků, technický servis, stravu aj.
  • Zbytek celkové ceny je splatný před zahájením akce převodem na účet, nejpozději první den konání akce doplatkem v hotovosti.
  • Prodávající není plátce DPH.

Kompletní podmínky účasti na vzdělávacích akcích ZDE.


Pro přihlášení prosím jednoduše napište mail na: martin@bmsh.cz , anebo tady ve formuláři:

[pirate_forms]