Polarita pro singles

Chceme vás pozvat na náš víkendový sebepoznávací seminář: Polarita pro singles.

AKTUÁLNÍ TERMÍN: 17. – 19.2.2023 v Centru Červeněves (ZDE)


Proč navštívit tento workshop? Možná s vámi zarezonují následující otázky:

  • cítím se nesvůj/nesvá ve společnosti opačného pohlaví, bojím se jejich reakcí?
  • bojím se z nějakého důvodu projevit ve své plné autenticitě, síle či zranitelnosti?
  • chci v bezpečném prostředí zjistit, jak působím na opačné pohlaví, a co můžu případně vylepšit?
  • nejsem si jistý ve svých hranicích v interakcích s ostatními lidmi?
  • chci více porozumět opačnému pohlaví co se týká vztahů, intimity, sexuality a doteku?
  • chci více poznat svou vlastní sexualitu?
  • toužím prožívat své vztahy bez zatížení předchozích vztahů, příkoří, či získaných vzorců?
  • chci si vyzkoušet na sobě láskyplnou dominanci/submisivitu v mužsko-ženské interakci, a jak s tím pak pracovat ve vztahu?

Seminář je určen pro všechny, kdo chtějí v bezpečném prostředí poznat více a do hloubky sami sebe, setkat se blíže se svou vlastní intimitou – sexualitou, budeme dávat i přijímat vědomé doteky a podíváme se na své hranice – nejen v doteku, ale i běžných interakcích s ostatními lidmi. Zda dáváme, přijímáme, bereme či si necháme brát… jinak řečeno, zda máme hranice zdravě nastaveny, nebo jestli si je necháváme překračovat, či naopak zda je někomu (i nevědomě) nepřekračujeme my.

A hlavně se budeme zabývat tím, co pro nás znamená „Polarita“ jak vnímáme sami sebe, jak nás vnímá okolí. Jak to opravdu máme se svými vztahy – partnery/partnerkami, sebou a jak jsou s tím spojené reakce od opačného pohlaví…a na druhou stranu, co možná „upgradovat“, bychom byli více ve své vnitřní síle a přirozenosti, a aby naše vyzařování na opačné pohlaví bylo mnohem „zajímavější“ 🙂 .

Řekneme si o odlišnostech ve vnímání doteku – intimity co se týká mužů a žen a co jsou hlavní mužské a ženské kvality pro budování polarity a jiskření ve vztahu.

Také bude prostor si zažít a vyzkoušet zábavné hry na láskyplnou submisivitu a dominanci – nebojte, nečekejte zde rozkazy a tresty či želízka, ale naopak otevřené srdce a odvahu odevzdat se s důvěrou vědomému vedení toho druhého… a možná inspiraci, jak to zapojit v partnerství pro zvýšení vášně.

Chci více porozumět ženám či mužům a najít způsoby, jak vnést více vášně do mých vztahů?

Každé cvičení bude vysvětleno předem a vše je dobrovolné. Zažijeme hluboký pohled sami do sebe, vzájemnou interakci v setkávacích cvičeních, konstelační a meditační prožitky, rituály, mnoho uvědomění…a hlavně spoustu smíchu, tance a zábavy se super partou lidí…


Workshop je určen přednostně pro singles, partnerské páry budou mít svou speciální akci :-), vstup od 18 let.

Muži: vědomí a pevnost
Ženy: flow a živost

“ Prvořadě skvěle hodnotím tvůj přístup k organizaci celé akce, je vždy potěšení očekávat, co dalšího si na nás připravíš. Vždy dokážeš skvěle vtáhnout lidi do procesu tak, že z toho vznikne úžasná harmonická seance mnoha vědomých bytostí. 

A průběh celé akce? Příjemné uvedení pátečním večerem, už jen z toho jsem byl velmi příjemně naladěný a už tam se u mě spustil nějaký čistící proces uvědomění a transformace. Vlastně kdyby v tomto okamžiku seminář skončil, měl bych už s čím odcházet domů.
Sobota pro mě byla zážitkem už od rána. První cvičení, které mi ukázalo moje vnitřní schované bloky hluboko ve mě, které prostě musely ven, určily směr celého dne. Polarita mužské a ženské skupinky byla taktéž úžasná. Každá žena v jiné energii. Jedna mi dala pěstí do hrudi, druhá mi ji pohladila. Neskutečná synchronizace .

A neděle byla v procesu příjemného zakončení, uklidnění a sjednocení celkové polarity těla a duše, a následně nalezení své vnitřní ženy a muže….

Díky Pavel


K dispozici bude společenská místnost včetně matrací a hudby, kuchyň, sociální zázemí s WC, koupelnou, sprchou, dostatek pokojů s postelemi, a mnoho metrů čtverečních venkovní plochy.


Cena za program: 3.190,- Kč

Záloha splatná při přihlášení pro rezervaci místa: 1.000,- Kč


Cena za ubytování a stravu: 2.000,- Kč


Ubytování v posteli na vícelůžkových pokojích. V průběhu kurzu bude zajištěna vynikající plná penze. Začínáme páteční večeří, končíme nedělním obědem. Počet míst omezen.


Programem vás bude provázet Martin Šebek a Lenka Bečvářová.


Podmínky účasti na vzdělávací akci: ZDE.


Pro přihlášení klikněte sem: CHCI JET !

Pro případě dotazy prosím jednoduše napište mail na: martin@bmsh.cz nebo na telefonním čísle: 736 699 122.

[pirate_forms]