
Zde najdete reference od klientů na sezení s Vagus de-armouring bodywork:
Můj záměr byl – uvolnění se do těla, uvolnění zadržených emocí
Ošetřeni pro mě bylo jedno velké léčeni a cítím se krásně, uvolněná a moc se mi technika líbila, líbil se mi tvůj přístup, otázky jak se cítím, cítila jsem se naprosto v bezpečí, že držíš prostor pro mě, líbilo se mi, jak ses do léčení uvolnil i ty a já jsem se mohla s důvěrou naprosto uvolnit.
Nejvíce pro mě bylo léčeni znatelné v oblasti solar plexus a v oblasti psoasu, přesně jsi věděl, kam šáhnout. Ještě dám vědět za pár dnů, jak jsem se cítila dál, ale už teď vím, že to mělo efekt a tělo se mi teď začalo léčit samo.
Mili
Přišel jsem k Martinovi ve chvíli, kdy jsem se cítil hodně přetížený – stres v práci, nahromaděný vztek a pocit nedostatečnosti. Cítil jsem se na hranici emočního zhroucení.
Během sezení mi Martin pomohl uvolnit hodně vzteku, cítil jsem, jak mi loupe několik vrstev – bylo to hodně intenzivní, až jsem se propracoval k uloženému smutku a to bylo pro mě překvapující.
Po sezení jsem se cítil unavený a uvolněný.
Po pár dnech stále cítím uvolnění, velké zlepšení – vztek téměř vymizel, stále cítím ten smutek ale jen lehce.
Adam
Můj záměr byl uvolnění těla, uvolnění zatuhnutí, bolesti zad, trapézů a ramen s hrudním košem. Při sezení ale odcházely i emoce – hluboký smutek v oblasti bránice.
Po sezení ten den skvělé uvolnění nejen v těle, ale vypla se i hlava. Druhý den velký příval radosti a dokonce jsem měla chuť zpívat. Zpívala jsem v práci. (většinou nezpívám, neumím to 🙂
Co se týče uvolnění trapézů stále uvolněno. Pořád se cítím dobře.
Markéta