KAMBO reference

Zde se můžete dočíst reference na ceremonie s žabkou Kambo:


Moje poprvé – Kambo ceremonie

Odkaz na sepsaný článek, co to přinese naprosté většině účastníků ceremonie – neuvěřitelný pocit sebe-důvěry, vnitřní síly, nadhledu, vědomí toho, že jsem to zvládl, odvahy do dalších věcí…


Nezaujatý pohled, jaký může být průběh rituálu, díky.


Byla to moje první zkušenost se žabkou. Cítila jsem nervozitu, ale zároveň byla plná očekávání.

Chci velmi ocenit Martinův přístup, kdy vše vysvětlil a po celou dobu byl oporou. Hned od dalšího dne jsem pocítila velký nával energie, radosti a cítila jsem se jako kdyby mě žabka zbavila všeho, co mě tížilo.

Díky Denisa


Ahoj Martine, po Kambu se cítím se jinak a lépe… Příliv energie tam je. Nemusím čekat několik týdnů, abych dokázal posoudit, jestli ještě půjdu.

Volá si mě to, potřebuji se v rámci očisty dostat ještě hlouběji, takže už teď vím, že v dohledné době do Prahy přijdu znovu. Teď jsem hlavně pročištěn na fyzické úrovni, co cítím přílivem energie + zaznamenal jsem např. zlepšeni pokožky, kde jsem mel poslední 1/2 rok akné na 1 místě na obličeji, okamžitě vše zmizelo.  

Díky za profesionální provedení celé ceremonie, byl to skvělý zážitek. Viva Kambo. 

Maroš


Milý Martine, minule jsi mi děkoval za to, že jsem přizvala dalšího člověka na Kambo rituál.

Chtěla bych ti říct, že ti lidé by nikdy nepřišli, kdyby na mně samé neviděli benefity, které díky Kambu získávám. A není to jen Kambem, ale i tvým osobitým a pečujícím přístupem, který dáváš každému rituálu a jeho účastníkům. Změna jednoho vyvolá touhu po změně u druhého. Zvlášť, když je evidentní, že člověk má víc života, klidu a radosti v těle.

Děkuji ti za to.

Blanka


Terapie Kambem pod tvým vedením pro mě byl životně transformační zážitek. Vybudoval jsi si ve mě hlubokou důvěru.

Pomohlo mi to zbavit se závislosti na potřebě hledat/vyžadovat lásku od okolí a naopak ji najít sám k sobě v sobě. Nastartovalo mi to otevření se prožívání pocitů a přineslo mi to ukotvení a stabilitu, o kterou se mohu opřít ✊ .

Dekuji🙏

Víťa


Další nezávislé shrnutí průběhu Kambo ceremonie, Viva Kambo – ZDE


Třetí cesta na Kambo.

Psalo se pondělí 27.11. a já se chystal na návštěvu za Martinem. Ano potřetí jsem si domluvil soukromou „párty“, 😄. Už po zazvonění se z domu linul příjemný závan kadidla, věděl jsem, že jsem tu správně.  Martin mě přivítal, prohodili jsme pár slov a už jsem měl v ruce půllitr, nee s pivem, ale klasicky s vodou. Jeden, druhý, třetí a jde se na věc.

Dnes jsem dostal 4 body, 3 na záda a jeden na ruku.

Když si vzpomenu na své poprvé s žabkou, tak to byl totální detox, 3/4 kýble a poslala mě schoulit se do klubíčka. Podruhé zhruba po roce už to bylo jen čištěníčko. Jak říká Martin, spíš jižní cestou😀.

Dnešní 3 proces byl o hlubokém záměru. Tří body jsem ustál a dostal jsem ještě jeden. Bylo to hluboké, cítil jsem, jak vše, co mi nepatří odchází a bylo to velmi silné. Ne, že by mě to paralyzovalo, ale prošel jsem si celý proces vědomě.

Když vše odešlo, přišla krásná otázka od Martina – „sananga“? Mám tu speciální. Ty bláhooo, pomohla dočistit další úroveň a očí se nedali jen tak otevřít 😃

Stálo to za to.

Po první zkušenosti, hlava říká, přece nebudu 🤮 do kbelíčku za prachy.

Po dnešní ceremonii jsem rád, že jsem do toho opět šel.

Cítím krásný klid a dnes ráno jsem v zrcadle ve svých očích uviděl konečně sebe.

Děkuji Martine, za to jak to úžasně a komplexně vedeš a děkuji žabce. 🙏

Radek


Po rituálu to dosedání bylo takové zvláštní, pomalé a zpětně i ponuré… Trochu jiný vesmír :)) Ale od dalšího dne je mi skvěle, jsem plná energie, po všech stránkách je mi skvěle :))
Fyzicky je mi skvěle a emočně se cítím taky nějak stabilně – žádné dojezdy ani hluboké procesy :)) Takový vnitřní klid :))

Je to super :)) Děkuji mnohokrát za Tvé průvodcování :))
Jo a přestala jsem pít kafe a začala (po dlouhé době) pít zelený čaj, tak uvidíme, jestli mi to vydrží :))

Díky Ziara


Moje první setkání s Kambo žabkou se událo náhodou…. Ale jelikož se náhody nedějí náhodou, věřím, že si mě ta potvůrka prostě zavolala.

Kamarád mi volá a ptá se, nechceš na detox s Kambo žabkou? A já, aniž bych tušila, o co jde, odpovídám, jo, proč ne….

A tak jsem se záhadně, náhodně dostala na rituál s žabičkou.

Nebudu zastírat, že by se jednalo o něco příjemného. To se opravdu říci nedá. Co se naopak říci dá, je to, že žabka z vás prostě dostane ven to, co už nepotřebujete, co vám škodí a co zabraňuje vašemu růstu.

A když z vás tyhle hnusy odcházejí, tak to opravdu není příjemný zážitek.

Klid, vyrovnání a nový prostor se objeví až pak. A stojí to za to.

U mně to tak bylo.

Osobně mi v den aplikace bylo fakt blbě. Rituál byl úžasný, vedení stoprocentní s bezvadnou péčí. Vše proběhlo standardně tak, jak má. Domu jsem se ale vracela s bolestí hlavy, fyzicky velmi vyčerpaná a zbytek dne jsem prospala. Možná jsem si i lehce spílala, kam jsem to zase vlezla?

Zlom nastal druhy den ráno.

Probudila jsem se úplně fit, v neuvěřitelném vnitřním klidu a s vědomím, ze můžu cokoliv a nemusím nic. Nevím, co se stalo a nepotřebuji tomu ani rozumět. Jen s vděčností přijímám tu osvobozující změnu.

Možná, že mi ta žabka kouká z očí 🐸

Díky Jitka


Pokud vás volá žabka a nevíte nebo váháte, na koho se obrátit, tak si zvolte Martina.

Napojení, vnitřní moudrost, vyrovnanost a klid jsou vlastnosti, které by při práci se šamanskými medicínami z mého pohledu neměly chybět. Martin je ztělesňuje všechny. A nejen to. Jeho humor a nadhled rozpustí vaše případné obavy jako šumák ve vodě (kterou budete muset vypít pod laskavým, ale přísným dohledem Martinovy skvělé asistentky Lenky 😁).

Ať už si pro vás žabka připraví cokoli, s Martinem a Lenkou budete ve zkušených a velmi pečlivých rukách. A to nejen po dobu ceremonie, ale ještě dlouho po ní. Práci s Kambem vnímám jako cestu, na které se potkávám sama se sebou, se svými vzorci, strachy, stíny ale i s radostí a blažeností. Mít na téhle cestě průvodce, který mě láskyplně a pozorně provází, je k nezaplacení. A Martin tuhle roli plní znamenitě.

Děkuju z celého srdce 🙏❤️ Viva kambo! 🐸

Kristi


Ahoj Martine!

Jsem nadšená z dnešního dne! 

Probudila jsem se nejen do krásného počasí, ale plná síly do dlouho odkládaných úkolů. Uklízela jsem, odvážila se do nových věcí, ke kterým jsem prokrastinovala. Do toho si ale vše dobře poskládala a stihla si ještě několikrát odpočinout a vše si užít. Ale dělo se to i na vnější úrovni – došly odpovědi na maily a některé nabídky vystřídaly jiné, lepší…

A jako bonus – zmizely chutě. Taky dbám na pozorování jídel.

Opravdu to předčí očekávání a doufám, že to není dočasné nebo návykové 😉

Jsem ve svém středu, jako bych dosedla dosebe.

Viva kambo !

Viva Martin s Lenkou 

Díky Jana


Čau, tak změna je, ale mnohem hlouběji než jsem čekal. To vnitřní nastavení se trochu změnilo, né tak aby to změnilo osobnost, ale dost na to, abych se v určitých situacích podvědomě choval jinak – lépe. A stále se to ladí. Ta žabka je fakt neuvěřitelná čarodějka. 😊🤮

Viva Kambo.

Děkuji Radovan


Neumím dlouhosáhle vypisovat, ale jestli někdo přemýšlíte, jak udělat změnu v životě, který se nevyvíjí dle vašich představ, zkuste žabku Kambo.

Je to náročné, ale za mě účinek výborný a rychlý.

Martin je při vedení ceremonie skvělý.

Díky Pavel


KAMBO na mě velmi zapůsobilo, počáteční obavy se zklidnili po výkladu o co jde a jak to probíhá. Martin má k tomuto rituálu velkou hloubku a velký um.

Rituál proběhnul tak jak měl, se vším o čem KAMBO je. Spíše jde o to co se začne dít po něm. A to ne pouze v krátkém horizontu, ale opravdu později. Je to velice zvláštní, přitom tak přirozené a opojné. Léčí vlastní tělo, mysl, ale jako by také okolní svět a události, které se dějí.

Martine velice ti děkuji, že jsi mě na KAMBO pozval a velice děkuji za průvodce. A jestli bych do toho šel znovu – ano, určitě ano. Až nastane správný čas, tak se zase s KAMBO žabkou potkám a těším se na to co mi přinese. 🙏

Díky Jirka


Kambo pro mě znamená RESTART.

Je to návrat k mým zapomenutým vzorcům chování, které jsem upozadil kvůli vnějším i vnitřním vlivům. Mým průvodcem byl Martin, kterého jsem vidět vést tento rituál jako pozorovatel i jako přijímající. V jeho jednání byla přítomna jistota a preciznost muže, který ví co dělá.

Dokázal v místnosti vytvořit správnou atmosféru a každého člověka v ní dostat tam, kam žabka potřebovala. Za mě posílám vřelé díky i doporučení.

Radovan


Po žabce se mi vrátila energie, ale tak pěkně jemně. Mám chuť do věcí, dala jsem si celý říjen “volno” od mimopracovních aktivit a je mi v tom hezky.

Skoro nepiju kávu, ráno po žabce jsem nemohla sníst ani banán, přišel mi moc sladký a mění se mi jídelníček. Takže super. A v noci tak zvláštně vibruju jakoby se něco přeskládávalo. Těším se na příště.

Děkuju Bára


Mockrát děkuji za zkušenost s touto medicínou, která mi pomohla se zaměřit směrem, který jsem chtěl a která mi pomohla si ukotvit svůj záměr tak, že jsem se bez problémů nastartoval a pomohla mně podržet při prvních týdnech, abych nesklouzl do předchozího stavu. Zároveň děkuji za laskavý, přítomný a vědomý přístup, díky kterému si mně (a potažmo nás) tímhle rituálem provedl a doufám že si to zas zopakujeme. 

Díky Pepa


Mám za sebou svoji první zkušenost s žabkou Kambo a musím říct že jsem velmi vděčná, že mě rituálem provázel právě Martin. 

Jeho klid a vyrovnanost mi pomohly se také zklidnit a naladit se na vlnu toho, co se dělo. Jeho zpěv dodal rituálnost celému obřadu (ještě teď mi v hlavě zní písně). A hlavně – celou dobu během rituálu jsem měla pocit, že „je o mě postaráno“ – Martin často chodil zeptat se jak mi je, co cítím, poradil jak tím nejlépe projít … plus ten aftercare !! 
Možná to zní zvláštně, ale užila jsem si to – i během rituálu to bylo svým způsobem příjemné. Cítila jsem jak se to všechno čistí, odchází… wau ! 


A jak se cítím po Kambu? Zmizela chuť na kafe a alkohol, potřebuju jíst zdravá jídla a pohybovat se na čerstvém vzduchu. Mám také mnohem větší citlivost na všechno. Cítím intenzivněji vůně … no, v reálu to občas vede ke komickým situacím – např. moje ranní cesta do práce je najednou plná intenzivních smradů 🙂 Nebo také budu muset přestat jezdit MHD (při každé cestě cítím jak startuje můj imunitní systém, zvyšuje se pocit nepříjemnosti a taky nemůžu skoro dýchat protože tam není čerstvý vzduch). Je to fajn 🙂 Už hledám pěknou cestu do práce pěšky a bez smradů… 

Další změnou je, že jsem víc emočnější, snadněji se naštvu, míň vycházím vstříc ostatním a víc sama sobě (což bylo v mém případě velmi potřeba). Můj partner se občas nestačí divit nad mými náhlými prudkými reakcemi 🙂 Jsem zvědavá, kam nás to dovede a vděčná, že jsme měli možnost rituálem projít oba. 

Díky Jana


Ahoj Martine,

Kambo bylo to super. Rituál byl nádherný….Hlavně zpěv a tvůj klid.

Jsem téměř bez alergie, takže bomba a lov je úspěšný….

Určitě kdykoliv se setkáme tak chci zas. Děláš to skvěle.

Díky Karel Indy


Martine, děkuji, s velkým respektem k Tvým medicínám. Přišel jsem si pro vhled, jak se správně rozhodnout, to byl můj záměr. Uvědomuji si, že správné jsou všechny cesty, stačí se pro jednu rozhodnout. Chce to jenom odvahu vykročit. Žádal jsem tedy odvahu. Nyní jsem udělal první krok a cítím při tom naprostou jistotu, sílu a vzrušení z nového dobrodružství. Děkuji za příjemnou společnost, bezpečné prostředí, citlivé a vědomé vedení.

Michal


Asi před 3 lety jsem se dozvěděla, že Kambo existuje a již několikrát jsem na rituál chtěla přijít, ale nikdy jsem se neodvážila, nebo spíše nedozrála. Až teď se naskytla příležitost, hlavně díky důvěře k Martinovi.

Jakmile očistný proces proběhl již v ten den jsem se cítila skvěle. Následně již pár dnů po Kambu jsem začala pociťovat změny jak na těle, tak na duši.

Hlavními změnami které prozatím pociťuji je výrazné zmírnění až téměř zmizení otoků a bolesti nohou. Další skvělou změnou kterou velmi oceňuji je výrazné zlepšení mého chování ve stresových situacích, kdy na sobě pozoruji, že ve stresové situaci jsem mnohem klidnější, zkrátka nenechám se vykolejit a také už neřeším věci které nemají řešení.

Díky Venda


Kambo ceremonie pro mě byla velmi silným zážitkem. Přitáhla si mě v době, kdy jsem cítila velkou potřebu očištění se od starých vzorců – a to jak v rovině ducha, tak těla.

Se „žabkou“ jsem neměla žádné předchozí zkušenosti a před rituálem pociťovala nervozitu. Jsem tak velmi vděčná Martinovi, který svým přístupem vytvořil zcela bezpečný prostor. Věděla jsem, že je o mě dobře postaráno, tudíž jsem se mohla plně odevzdat.

Po návratu jsem silně vnímala svět v jeho barvách, přítomnosti, lidi jsem vnímala tak nějak vnitřně, jako kdybych se dotýkala přímo jejich pravých pocitů… Cítím také více energie, chuti do života, mám pocit „pročištění“, dokonce jsem přestala mít chuť na sladké! A to je u mě co říct.

Jitka


Život měnící rituál Kambo.

Tak bych nazvala zkušenost s Martinem jako lektorem. Tím, že nám vše předtím dokonale vysvětlil, nebyl důvod k žádným obavám. Během rituálu působil sebejistě, věděl co dělá a díky jeho energii jsem se cítila bezpečně od začátku až do konce. Dovolila jsem si tím projít bez jakéhokoliv pocitu studu, což je za mě to nejdůležitější !

Byl to pro mě velice silný zážitek, na který nikdy nezapomenu. Je to jako kdybych se znovu narodila, jídlo mi chutnalo mnohem více než dřív, rozpomněla jsem se na dětství, kdy jsem se cítila lehká jako pírko, díky tomu se v mém životě otevřely dveře k tomu být šťastnější a víc si vážit sebe sama a svého zdraví.

Díky tomu jsem také měla možnost pomoci někomu dalšímu, protože na to bylo moje tělo a mysl konečně připravená.

Jsem za tuto zkušenost neskutečně vděčná.

Janča


Rituál se skládal z teoretického uvedení do celého procesu Kambo, jeho průběhu a vysvětlení následných jevů, které se dostaví. Zkratka, že vše je v naprostém pořádku J .

Součástí procesu je minimálně 8 hodinový přísný půst a těsně před podáním žabky nutnost vypít 1,5 litrů čisté vody. Ta funguje jako očištění těla od toxinů při zvracení. Ano, účelem je zvracení do připravených kyblíků :-D.

Samotné podání Kamba do již připravených otvorů na kůži (opravdu maličkých a jen povrchových) mi do pár sekund prošlo tělem obrovské horko na prsou, prudké zvýšení krevního tlaku a neskutečný vstup energie do celého těla. Přirovnal bych to stavu, když chytnete současně angínu a chřipku a vaše tělo je již unavené po celodenní práci. Ale nepoddal jsem se tomu a snažil se zůstat ve své síle a celý proces najednou proběhl lépe, než jsem čekal a čištění probíhalo nakonec jen na energetické úrovni.

Co jsem si všiml, tak ihned po ceremoniálu se mi začaly otevírat ženy, hned na místě, a pokračovalo to v následujícím týdnu, byl to fičák.

Také se mi zvědomily všechny bývalé vztahy a všechny ty emoce, které jsem buď přehlížel, anebo vědomě nechtěl vidět, anebo byl tak natvrdlý. No prostě síla, obrovská. Vše kolem mě se začalo neskutečně hýbat. 

A ještě ze zdravotního hlediska: 3 týdny před Kambem jsem se trápil se zakrváceným nosem zevnitř, každé ráno jsem smrkal chuchvalce krve. Po Kambu od druhého dne s tím nemám problém. A 2 roky se trápím s nafukujícím se břichem od práce za volantem. To se mi tento týden taky dalo dost do pohybu a téměř zcela tyto problémy po 1 aplikaci zmizely.

Takže díky a Kambo od Martina rozhodně doporučuji.

Pavel


We got the opportunity to participate in a „Kambo ceremony“.  For me, it was a great experience.

For sure I did feel nausea and dizziness, but by following the instructions of Martin and diving deeper into my own consciousness I even felt pleasure in the experience.

Afterward, I was feeling so calm, collected, and relaxed, it was truly amazing, thanks !

Johan