Reference


Co se o mě říká ...
Pokud jste byli spokojeni s mými službami, je právě příležitost to dát vědět světu.


Som veľmi vďačná za Polaritu, lebo som mohla spoznať nové veci, ľudí, niečo sa dozvedieť o mne samej a hlavne zistiť veci, ktoré by som si asi v bežnom živote sama neuvedomila a neprežila.

Cvičenia, ktoré sme praktizovali boli naozaj skvelé, veľmi naplnujúce a obohacujúce.

Som veľmi rada a vďačná za to, že som si to mohla vyskúšať a osahať. Dalo mi to veľa nových skúseností a zážitkov. Martin s Lenkou sú úžasný školitelia veľmi nádherné osobnosti 🙏❤️.

Renáta

(reference na seminář Polarita)


Chtěl bych touto cestou poděkovat Lence a Martinovi za úžasný seminář Polarita 1 i 2.

Za možnost vystoupit mnohdy ze své komfortní zóny v rámci interakce s opačným pohlavím, za možnost z ní někdy i nevystoupit, protože vnitřní pocit tomu nakloněný není, a přitom nebýt nijak posuzován nebo nepřijat.

Děkuji také za citlivé a skvělé vedení, někdy i potřebné postrčení, možnost zažít si archetypy, pracovat s mužskou i ženskou energií v bezpečném kruhu úžasných duší a v bezpečném prostoru nádherného místa. Díky za přátelství, sdílení a vás samotné 🙂

S láskou Honza

(reference na seminář Polarita)


Polarita NENÍ workshop ani informační pojetí víkendu. POLARITA je jemný prožitek vlastních nastavení a vyzařovaní, POLARITA je hloubka našich zakořeněných vzorců a POLARITA je jemnost laskavosti k sobě samému. POLARITA je proces sebepoznání a obohacující zkušenost. POLARITA je poznání hranic, limitů a možnosti, které jste zatím v sobě neprobádali. Je krásné se po POLARITĚ probudit a být doma – sám v sobě.

Andrea

(reference na seminář Polarita)


Polarita pro páry mi přinesla velmi mnoho.

Kromě toho, že jsem se cítila velmi radostně a v lásce ke svému partnerovi a v nádherném přátelském a otevřeném pocitu propojení i s ostatními. Také mi také dala poznat a pochopit více do hloubky svoje vlastní schopnosti a sílu, a též možnosti, jak mnohem láskyplněji uvidět, chápat, respektovat a rozumět svému partnerovi. Při některých cvičeních jsem tak mohla zažít pocit vlastní síly a velikosti a totéž vidět v partnerovi, a to bylo pro mě opravdu nádherné.

Také děkuji za způsob vedení, který byl pro mě nejvíc o laskavých nabídkách směrem k našemu vzájemnému zkoumání.

Moc děkuji.

Jana Procházková

(reference na seminář Polarita pro páry)


Víkendový seminář POLARITA mi dal mnoho. Roky jsem na žádném semináři nebyla. Přijela jsem v rozpoložení, že vlastně nechci nic řešit, že si chci jen odpočinout, načerpat novou sílu a seznámit se s podobně naladěnými lidmi.

Nyní mohu s odstupem říci, že to byl jeden z nejkrásnějších víkendů za poslední rok. Na překrásném klidném místě a s úžasnými lidmi a dobrou stravou  Celý víkend vedli Martin s Lenkou laskavě a přívětivě. Cítila jsem se v bezpečí a opečovaná J.

Sešla se báječná parta lidí. Dozvěděla jsem se spoustu věcí o sobě, které jsem ještě nevěděla a ze kterých budu dále čerpat a posouvat se. Dozvěděla jsem se spoustu krásného o mužích. Přijela jsem si pro podporu po náročném životním období a té se mi bezpodmínečně dostalo.

Ze srdce děkuji.

Petra

(reference na seminář Polarita)


Ahoj Martine,

konečně jsem se dostala k fyzickému napsání hodnocení na seminář Polarita, v hlavě ho nosím už delší dobu 🙂
Píšu až nyní, po šesti měsících, nechtěla jsem psát hned, v euforii po skončení, protože jsem byla zvědavá, zda ty „AHA“ momenty, uvědomění a pocit přijetí dokážu přenést i do reality nebo zda to bude jen krásná vzpomínka.
Nedávno jsem si uvědomila, že se můj život rozdělil na čas před Polaritou a po ní, byl to první krok vykročený jiným směrem a postupně po malých krůčcích mám za sebou velké změny k lepšímu.
I když je to seminář o mužsko-ženském světě, tak pro mě měl mnohem větší přesah, nejen díky atmosféře, kterou jsi vytvořil ale i setkání s každým jedním účastníkem mi pomohlo se podívat na svůj život z jiného úhlu a začít měnit, co mi nevyhovuje.
Byl to první krok na dlouhé ale krásné cestě zpátky k sobě.
Velmi děkuji za tuto zkušenost a těším se na další setkání.
Denisa
(reference na seminář Polarita)

Ahoj Martine.

uběhl nějaký čas po semináři Polarita a musím Ti říct, že tím pořád žiju a stále se vracím myšlenkami do sálu. Do života mi to hodně přineslo. Více si věřím, jsem šťastnější a zažívám více doteků a objetí. Cítím se skvěle a jsem pořád plný emocí.

Největší zážitek ve mě zanechal rituál odkládání křivd, který mi nesmírně pomohl, vypadl mi z těla obrovský balvan, který ležel v srdci a teď mám volné místo na to poznávat nové…

Poznal jsem spoustu báječných pozitivních lidí, kteří byli na stejné vlně a dokázali mě a ostatní povzbudit.

Skvělý program po celý víkend, a to báječné jídlo nemělo chybu 👍

Chtěl bych Tobě Martine a Lence za ten celý víkend poděkovat. A Pepovi za strážce 🤗

Díky moc za vše.

Petr

(reference na seminář Polarita)


Ahoj Martine, ráda bych Ti poslala zpětnou vazbu takhle osobně. V pátek jsme málem nedojeli, protože jsme se cestou opět tak hádali, že se zdálo, že je náš vztah už naprosto u konce a nemá ani cenu jezdit. Nějak se mi podařilo partnera přesvědčit, že jestli to nemá cenu, tak ať stejně jedeme, že není co ztratit. V neděli jsme odjížděli oba dosycení tím, co jsme od druhého potřebovali a s velkou nadějí, že to spolu zvládneme. Dokonce jsme si i cestou domů normálně povídali, bez výčitek, bez hádek, i když to byla citlivá témata. Dneska mi chodí do zpráv srdíčka a já se těším, kam se náš vztah ještě posune. Uvědomuji si, že je to na každém z nás a já můžu říct, že teď daleko lépe vím, co pro to udělat a díky víkendu a dosycení jeho pozornosti na to mám daleko více chuti a energie.

A k samotnému kurzu a průběhu – dal nám daleko víc než jiné obdobné kurzy. Cvičení byla pro nás snadno uchopitelná, prožitků bylo tolik a na tolika úrovních, že víc už by se opravdu nevešlo. Oceňuji, že informací bylo tak akorát a zážitků – o které jde především bylo asi nejvíc, co jsem kdy na kurzu zažila. Tvoje vedení spolu s Lenkou bylo přesně takové, jaké bylo potřeba a ve chvílích bouřlivějších emocí bylo znát, jak držíš prostor. Přizpůsobení programu pro aktuální naladění skupiny byl už jen důkaz toho, jak víš, co děláš a krásně to “sedlo”.

Díky Petra

(reference na seminář Polarita pro páry)


The Polarity and sexuality course was an amazing experience.

Martin is a great lecturer.

Even though I don’t yet speak Czech he was capable of guiding all of us, both in Czech and in English at the same time, so I never felt left out.

During the course I got to dive deep into myself, awakening my inner masculine fire, which is such an empowering feeling.

I even became physically stronger just by being able to tap into my inner core, which was obvious when we were doing push-ups and horse-stance exercises.

A bonus to that is that it was fantastic to be able to switch of my brain for ONCE, and simply be there in the moment.

I could feel that the bond between me and my girlfriend grew stronger during this weekend and that we were more intimately connected than we were before we arrived.

After the couple exercises, I had such a calm, pleasant and wonderful feeling throughout my entire body.

Overall I am truly satisfied with the course. I will definitely join another one guided by Martin!”

Johan

(reference na seminář Polarita)


Prvořadě skvěle hodnotím tvůj přístup k organizaci celé akce, je vždy potěšení očekávat, co dalšího si na nás připravíš. Vždy dokážeš skvěle vtáhnout lidi do procesu tak, že z toho vznikne úžasná harmonická seance mnoha vědomých bytostí. 

A průběh celé akce? Příjemné uvedení pátečním večerem, už jen z toho jsem byl velmi příjemně naladěný a už tam se u mě spustil nějaký čistící proces uvědomění a transformace. Vlastně kdyby v tomto okamžiku seminář skončil, měl bych už s čím odcházet domů.
Sobota pro mě byla zážitkem už od rána. První cvičení, které mi ukázalo moje vnitřní schované bloky hluboko ve mě, které prostě musely ven, určily směr celého dne. Polarita mužské a ženské skupinky byla taktéž úžasná. Každá žena v jiné energii. Jedna mi dala pěstí do hrudi, druhá mi ji pohladila. Neskutečná synchronizace 🙂 .

A neděle byla v procesu příjemného zakončení, uklidnění a sjednocení celkové polarity těla a duše, a následně nalezení své vnitřní ženy a muže….

Díky Pavel.

(reference na seminář Polarita)


Byl to nádherný víkend plný skvělých lidí a hlubokých prožitků. Cítila jsem se jako bohyně 💖 … a odnáším si ten pocit s sebou domů jako dárek.
I náš partnerský vztah dostal novou jiskru, oživení, energii, pozornost ☀️
Plus ta spousta hezkých setkání, rozhovorů, kontinuity … léčivé a velmi vítané 🙏
Martin umí nádherným způsobem vést skupinu. Děkuji za jeho citlivý, otevřený a upřímný přístup ke všem, ve kterém si stále dokáže udržet svou pevnost a rozhodnost.
Díky Jana
(reference na seminář Polarita)

Jednalo se o můj první řízený šamanský rituál. Rituál byl skvěle strukturovaný a měl dynamiku. Líbilo se mi prožití si všech mužských archetypů na začátku rituálu pro zjištění, ve kterém z nich se cítím nejhůř a který potřebuji posílit. Musím uznat, že Martin zvolil správné rapé, a archetyp, který jsem potřeboval, se ve mně rozhodně posílil a následující sananga to jen utvrdila.
Odcházel jsem z rituálu v absolutní přítomnosti a silnější, než kdy dřív.
Martin
(reference na vedený rituál „Mužské archetypy“ s použití šamanských medicín)

Chtěla bych sdílet toto:
Martin je 3. masér, 1. masér muž, kterého jsem navštívila.
Je skvělý masér. Díky atmosféře bezpečí, kterou dokázal vytvořit jsem se vlastně já cítila jako tím požehnáním pro tu masáž, pro ten prostor….Abych to vysvětlila, Martin byl ten, kdo masíroval, jakoby to vedl, jsou nějaké postupy atd., ale natolik umí naslouchat pohybům a jemnostem těla, že jsem naopak masáž vedla já.

Byl to vlastně taková práce jako když vzniká hudba v symfonickém orchestru. Respektive už to byl jen ten krásný koncert.

Sice Martin masíroval, ale já díky jeho dotekům cítila především sama sebe a to neskončilo masáží, ale odnesla jsem si to na delší dobu domů.

Byla jsem tam takovým dárkem sama pro sebe. Jsem maminkou 2 dětí a celé dny řeším a plním přání… moc mě to naplňuje, ale tuto péči manželky a maminky malých dětí potřebují na předpis každý den, nebo aspoň každý týden….

Děkuji Katka

Na kurz „Odvaha, odhodlání a vnitřní síla“ jsem jel s určitým strachem. Už při příjezdu mě ovlivnila pohodová atmosféra, kterou navodili jak úžasní účastníci, tak organizátoři kurzu, kteří o nás pečovali. Musím zmínit i naši úžasnou kuchařku, která dokázala, že i já masožravec si pochutnám na vegetariánské stravě k večeři.

Každé cvičení nám bylo podrobně vysvětleno a byli jsme jím bezpečně provázeni. Jsem vděčný za podporu a sdílení při prožívání emocí svých i všech přítomných, byl to silný zážitek sledovat, jak se strach, který jsme prožívali (každý svým způsobem) přetransformoval v odhodlání udělat první krok a pak další a další a odměna v podobě čiré radosti.

Závěrem ti chci, Martine, poděkovat za nabídku k nahlédnutí do světa svých strachů.

Vladimír

(reference na seminář Odvaha, odhodlání a vnitřní síla)

Byla jsem už na spoustě seminářích a tento mě nadchl tím, že jsme byli v malé skupině lidí, což je o dost příjemnější, než semináře, kde je třeba lidí 100. Martin se nám tak mohl věnovat naplno. Zajímal se o nás i mimo program, zda se nám neděje něco, co bychom chtěli sdílet jen s ním.
Seminář mi zvědomil strachy, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám. Bylo to hodně transformační a silné. Setkala jsem se s různými strachy napřímo, některé jsem zvládla, jiné zase ne. Ale i ty výzvy, co jsem nepřekonala, tak mi opět něco ukázaly a Martin mi vysvětlil, s čím to souvisí na duchovní úrovni. Za mě můžu jedině doporučit, celý víkend byl pro mě jeden obrovský AHA moment.

Určitě jsem nejela naposledy!! Díky Iveta

(reference na seminář Odvaha, odhodlání a vnitřní síla)

Kurz Odvaha, odhodlání a vnitřní síla byl mým prvním kurzem, který jsem v centru Červeněves absolvovala. Nejdřív se to ve mě hodně pralo, jestli tam vůbec jet. Byl to pro mě v celku velký výstup z komfortní zóny. Ale nakonec jsem se k tomu odhodlala s myšlenkou „však jsou aktivity dobrovolné“.

Prostředí, kde jsme byli ubytovaní, bylo příjemné, jídlo výborné a po této stránce o nás bylo luxusně postaráno.

Kurz byl koncipován tak, aby vše navazovalo a stupňovalo se. Paradoxně to, co jsem si myslela, že pro mě bude těžké, bylo překvapivě snadné a naopak. Vše nám bylo vysvětleno, jak bude probíhat a co je smyslem každé aktivity. Kurz byl velmi emotivní. Proběhlo mnohé sdílení. Poznala jsem zde super lidi a určitě se sem brzy zase ráda vrátím. Kurzy na sebe volně navazují a kultivují vnitřní sílu a důvěru v sebe i druhé, a to vnímám jako obrovský přínos, protože tím, jak rosteme, ovlivňujeme i své okolí a energie se předává dál.

S hlubokou vděčností za vaší práci.

Děkuji Gábina

(reference na seminář Odvaha, odhodlání a vnitřní síla)

Martina jsem poznala v době, kdy jsem hledala pomoc s vyléčením těla, uvědomovala jsem si jeho odpojení, potlačené emoce a plno zadržené bolesti. Ačkoliv na sobě neustále pracuji, toto se mi stále nedařilo.

Už 1. setkání s Martinem zbořilo veškeré pochybnosti, zda jsem zvolila správnou cestu, Martin si velmi rychle získal mou důvěru. Byla jsem u něj na masáži 2x. Každá byla jiná, u každé jsem prožívala něco jiného. Základ všeho bylo mé dovolení si, čím víc jsem si dovolila se uvolnit a jít do prožitku, tím to bylo úžasnější. Martin je profík, cítím, že se nechává vést intuicí, naladí se na potřeby klienta a tím směrem vede i masáž.

Moc mi pomohl. Poprvé jsem zažila pocit lásky, ten skutečný. Přišlo plno uvědomění. Martina mohu jen doporučit, má dar otvírat i vytahovat na světlo i tu největší temnotu.

Děkuji a těším se na další setkání a prožitek.

Petra


Mužství, jednoduchost, cíl. Bezpečný prostor. Bez hodnocení. Podpora. Výzvy. Přijmutí výzev. Sounáležitost a propojení.

To, co vnímám ze Tvého pole, je jednoznačnost. O níž se lze opřít. Které lze důvěřovat. Z mého pohledu s velkou lehkostí a nenuceností držíš prostor pro všechno, co je potřeba. Umíš nechat věci, aby se děly a  přitom tam stále jsi přítomen – plně. Vnímám Tvůj dar přirozeného vedení. Tvou koncentraci, zaměřenost, odvahu.

Petra

(reference na seminář Odvaha, odhodlání a vnitřní síla)


Víkend o sebepoznání, strachu, meditaci, masážích, odpočinku, sdílení.

Díky tomuto víkendu jsem se opět mohla podívat hluboko do sebe. Do své duše. Jak to vlastně v tom svém životě mám! Proč dělám určité věci tak a jiné zase jinak. Jak na sebe umím s lehkostí převzít cizí pocity a cizí strachy. Jak už se vědomě umím zastavit a nedělat věci, které mi nedělají dobře a necítím se v nich! Jak jsem si myslela, že některá svá stará zranění mám vyřešená a přesto při meditaci opět vyplavala na povrch a díky citlivému přístupu Martina jsem si tu bolest a smutek v mém srdíčku mohla znovu prožít.

Je toho hodně o čem by mohl člověk psát a stačil na to jeden jediný víkend!

A největší uvědomění – JAK JE DŮLEŽITÉ TYTO VÍKENDY NEJEN POŘÁDAT, ALE I SE JICH ZÚČASTNIT!

– posouvají

– pomáhají

– uzdravují

DĚKUJI NEJEN MARTINOVI, ALE I VŠEM KTEŘÍ SE NA PŘÍPRAVĚ PODÍLELI. DĚKUJI PANÍ KUCHAŘCE, ZA VYNIKÁJÍCÍ A SKVĚLE SESTAVENÝ JÍDELNÍČEK. A DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ BYLI SOUČÁSTÍ TÉTO SKVĚLÉ AKCE, JAKO ÚČASTNÍCI.

Krásný den všem!

Jana Slezáková

(reference na seminář Odvaha, odhodlání a vnitřní síla)


Skvělý víkend, jsem se o sobě dověděla věcí … Ten pohodový přístup mi pomohl a dal klid, že jsem aj dokázala udělat kroky o kterých jsem myslela, že neudělám. Skvělé „Aha“. A moje velké díky všem👍😎😉

Leona

(reference na seminář Odvaha, odhodlání a vnitřní síla)


Jak jsem byla poprvé na tantra masáži.
V rámci krůčků blíž k sobě, v rámci růstu osobního, kdy se často jako první ukazuje nedostatek sebelásky, jsem už dlouho cítila, že i toto je technika, kterou chci zažít.

Nedávno jsem tu psala o nahotě a studu. Vzpomněla jsem si, jak jsem si cca před 7 lety v jednom wellness hotelu objednala masáž a recepční mi řekla, že zavolá masérovi a zjistí termín.
Ve mě tehdy hrklo a říkala jsem si „Panebože, mě nenapadlo, že to bude chlap.“ A chtěla jsem to zrušit, ale to mi bylo blbý. (To bylo moje krásné nízké sebevědomí.) Na masáži jsem byla v kalhotkách a skoro jsem si ji neužila, protože jsem řešila stud.
Jsem na sebe tolik hrdá, že jsem svou sebelásku posunula o nutný kus dál, že toto mi už problém nedělá.

Včera jsem tedy byla na oné masáži. Nešla jsem tam s žádným očekáváním, ale nějaký ten záměr jsem měla. Když jsme tam dorazili, byla jsem trochu nervózní a jediné očekávání, které jsem měla, že ta nervozita bude větší, což se naštěstí nesplnilo. Asi je to i tím, že Martina znám a mám k němu důvěru. Což pro mě, jako ženu, je zásadní.

Když to shrnu, celou dobu jsem se cítila naprosto úžasně, uvolněně, přijatě a opečovávaně. Cítila jsem se jako bohyně, o kterou je nádherně a s láskou pečováno.
Všechny starosti jsem mohla nechat jít a plně se soustředit jen na své tělo a na příjemné doteky. Na konec přišla na řadu intimní masáž.

Naučila jsem se na cestě mého rozvoje co nejvíce vnímat svoje tělo. Pozorovat, co všechno se v něm děje. A u této části jsem začala vnímat, jak se chci uvolnit ještě víc, ale nejde to.
Zkoumala jsem to dál a začala se o tom bavit s Martinem.

Nebudu zacházet dopodrobna, ale celé z toho vyplynulo opět moje trauma z dětství, které jsem řešila za poslední dva roky už mnohokrát. Protože se to týká znásilnění, tak jsem věděla moc dobře, že takové bloky se neřeší hned napoprvé.
Už když jsem na tuto masáž šla, jsem tušila, že je dost možné, že z tohoto tématu zas něco vyplave.

Prošla jsem si tedy očistným procesem, kdy jsem zjistila, že jsem svou malou zraněnou holčičku zamkla za nějaké dveře, jakoby za trest, a nechtěla jsem o ní už vědět.
Bylo mi to tak strašně líto a cítila jsem se hloupě, že jsem něco takového udělala. Odpouštěla jsem sobě a prosila o odpuštění i ji. Také mi došlo, že jsem si částečně tuto holčičku promítla do mojí dcery a tak jsem vlastně zčásti ublížila i jí, když ji tato moje zraněná část odmítala.

Celý tento proces nevím jak dlouho trval, ale měla jsem pocit, že to proběhlo poměrně rychle.

Na konec jsem cítila velkou úlevu a propojení sama se sebou na hluboké úrovni. A to byl vlastně i můj záměr.
Na začátku těchto pocitů bylo, že se cítím svázaná a že jedna moje nepatrná část brzdí všechny ostatní v rozletu. Tato nepatrná malá část byla ta malinká, zavřená holčička.

Konečně je venku, konečně je přijatá a já se zas cítím o velký kus svobodnější, volnější a přijatější. A můj muž mi poté řekl, že celá svítím.

Pokud jste někdy o něčem takovém uvažovali, tak Martina vřele doporučuji.

Liana / www.osvobodse.cz


“Jsem uvolněná a spokojená. Jen jsem si opět ověřila, jak moc důležité pro mě doteky jsou. Po masáži jsem vyživená a šťastná. Děkuji 🙏.

Pavla


Martina doporučuji celým svým srdcem. Poskytne neuvěřitelný pocit bezpečí, maximální pozornost, vnímavost a podporu. Pomohl mi překonat můj dlouholetý problém – bolest při milování. Po 4 sezení vaginálního mapování, kde jsem obdivovala jeho neuvěřitelnou trpělivost a nasazení, jsme dospěli k neuvěřitelnému výsledku – užila jsem si se svým manželem milování bez jakékoliv bolesti.

Jsem moc ráda, že jsem si jako svého průvodce vybrala právě Martina.

Simona


Milý Martine,

ze srdce Ti děkuji, že jsi byl mým laskavým, citlivým a podporujícím průvodcem sezením vaginálního mapování.
Jsem moc vděčná, že mě osud dovedl na tuto terapii právě k Tobě.

V Tvé péči jsem mohla zcela pustit pocity, jako je stud či pochybnosti a mohla se plně navnímávat na prožitky a řeč svého těla, které se pod Tvým vedením mohlo uvolnit, otevřít a s důvěrou promluvit o svých bolestech, zraněních a trápeních a tím dát prostor radosti, citlivosti, jemnosti a potěšení. Dostat se do míst, kde dosud nebylo.
Po celou dobu jsem Tě bez výjimky vnímala jako pevnou a ničím nezaskočitelnou oporu a patrnera, který je absolutně přítomen a intuitivně reaguje na přicházející podněty.
Moc si vážím lidí, kteří svůj čas, talent a mnohdy i své fyzické pohodlí věnují podpoře a pomoci ostatním.

Děkuji,
Andrea

P.S. Abych nezapomněla, profesionální přistup je absolutní samozřejmostí!


Martine,

cítím velikou vděčnost, že právě teď žiju na tomto světě, že jsem jako žena dostala možnost vrátit se sama  k sobě. Do lásky. Jsem opravdu šťastná, že jsem mohla od Tebe (od muže) přijmout láskyplný a respektující dotek. Že jsem ho mohla v naprostém bezpečí naplno prožít v laskavosti k sobě.

Jsem šťastná za náš úvodní rozhovor, za Tvou otázku na tělo (dodatečně jsem si uvědomila i víc věcí, kterými jsem od desetidne na úrovni těla prošla, bylo fajn si to to zvědomit). Byť mi na mé straně připadal kostrbatý, myslím, že se mi podařilo pojmenovat zásadní věci, což přispělo k mému následnému uvolnění (skoro to vypadá, že jsem se pochválila :-))

Během lehu na břiše mě zaplavil zvláštní pocit klidu, byla jsem naprosto odevzdaná, uvolněná, v pořádku… a za tenhle pocit jsem zvláště vděčná. Po masáži jsem se cítila panensky … jako bych přepsala svou historii, měla jsem skoro hmatatelný pocit přepsané genetické informace, cítila jsem se krásná, sebevědomá… dokonalá 🙂 Až pak ve vlaku mi nějak doplynulo, že jsem se prostě vrátila do své podstaty… Cestu domů a odpoledne jsem strávila ve velké jemnosti sama k sobě… Pak už mě zahltil vnější svět… ale přesto cítím, že na vnitřní úrovni nastala jemná, ale trvalá změna. Ráda bych si tento druh péče a prožitku dopřála častěji, aby se mi ta paměťová stopa víc a víc ukotvila a mně se jí dařilo víc a víc dařilo žít i v každodennosti. Zaznamenala jsem větší míru uvolnění a otevřenosti, i svobodnějšího a veselejšího projevu v práci 🙂

V nádherném slova smyslu se mě Tvá masáž dotkla 🙂

Děkuju.

Petra


V prvé řadě bych chtěla říct, že Martin jako osoba mi opravdu moc sedl. Je v úžasné uklidňující energii a jde na něm na první pohled znát, že sám na sobě pracuje delší dobu a má co předávat. Proto jsem se i rozhodla, že k němu půjdu na vaginální mapování.
Z první návštěvy jsem měla strach, protože jsem nevěděla, co mě čeká. Ale díky přístupu Martina to ze mě rychle opadlo. Ve třech „sezeních“ jsem si prošla svoje bloky a zranění z minulosti. Potlačený vztek, smutek, a jiné pocity. Zajímavé pro mě bylo zjištění, že se všemu směju a nechci si připustit, že nějaký problém mám.
Dál jsem se okrajově koukla i na minulý život, zažila jsem si pocity nadhledu a klidu, bezmyšlenkovitý stav TADY a TEĎ. Určitě mi to pomohlo i v sexuální oblasti, protože prožitky mám teď mnohem intenzivnější a příjemnější.
Dál jsem si zkusila i techniku Core Cry, která pro mě byla zase novou zkušeností a opět jsem se podívala na svoje stíny. Bylo v tom cítit hodně energie a nastartování změn.
Aktuálně s krátkým odstupem můžu říct, že změny jsou, budou a daly se do pohybu konečně věci, které dlouho stagnovaly.
Kdybych měla podrobně popsat, co vše se dělo a děje, tak by to možná bylo i na menší knihu. Takže můžu jen říct, ať každý s kým rezonují ať už techniky, nebo přímo Martin, a nejlépe oboje dohromady, tak odhodí stud a jde do toho 🙂

Díky Martine!

Iveta


Děkuji Martinovi za úžasný zážitek z masáže, kterou díky jeho schopnosti napojení a intuici dovedl k dokonalosti 🙏.

Petra


Ahoj Martine,

děkuji za báječnou masáž a profesionální přístup, díky kterému jsem se cítila po celou dobu masáže příjemně a bezpečně. Díky Tvému příjemnému doteku a skvělému intuitivnímu napojení se pro mě masáž stala nezapomenutelným zážitkem.

Ještě jednou děkuji a budu se těšit na příště.

Eva


Když jsem poprvé od Martina slyšela, že se jde na výcvik tantrických masáží, jehož součást je i vaginální mapování, hned a bez váhání jsem ho poprosila, jestli by bylo možné, se k němu po kurzu na mapování objednat. Strašně jsem se na to těšila, a protože to pro mě byla další nová zkušenost, byla jsem napnutá a plná očekávání, jak to bude celé probíhat a co se bude dít. Hned po prvním mapování bylo mé očekávání zcela překonáno, tolik pocitů, emocí a energie během asi dvou hodin jsem nikdy v životě nezažila. Smích, pláč, radost, štěstí, smutek a mnohem více. Už po prvním sezení se mi jakoby ulevilo a začala jsem pociťovat určité změny v mém pohledu na události, které se v mém životě odehrály nebo se odehrávají, jakoby se mi otevřely oči a já měla nový pohled na svět, který se neustále rozvíjí. To co nyní popisuji je jen pouhý zlomek pro mě velice zajímavého zážitku. Doporučuji vaginální mapování všem, co chtějí zabojovat se svými traumaty, uvolnit své emoce nebo touží prožívat ve svém životě více smyslnosti, lásky a otevřenosti. Ženy nebojte se, nestyďte se a jděte do toho!!!

Vendula


Vážení přátelé, procházela jsem si těžkým životním obdobím, kdy jsem se rozváděla s manželem, a nebyla jsem šťastná. Jednoho dne jsem se rozhodla, že šťastná budu a hotovo, rozhodla jsem se a šla si za svým cílem. Začala jsem chodit plavat, na masáže, na kurzy o zdraví a také mě zaujala myšlenka „Tantrické masáže“ a tak jsem pátrala po informacích přes pana googla, už jsem byla rozhodnuta, že se objednám, ale nějak jsem neměla odvahu zavolat, protože mě malinko brzdily obavy.

Díky obchodnímu vztahu s Martinem jsem se dozvěděla, že jde právě na kurz a že bude moct on sám masáže provádět, takže jsme se dohodli na realizaci, byla jsem odvážná, ale i obavy se mnou cloumaly. Díky přátelskému přístupu Martina jsme nakonec vše hezky vykomunikovali a naplánovali. Takže na informační schůzce jsme si řekli, co mě čeká a ze jen já ovlivňuji co a jak se bude dít. Samotná realizace masáže byla úžasná a dle plánu. Velmi jsem si tuto zkušenost užila, byla to nádhera. Všem doporučuji. Ostych a stud vezměte s sebou, dá se s tím pracovat. A poté budete šťastní a spokojení. Přeji hodně krásných zážitku a prožitků.

Zuzana