Umění doteku

Tato neintimní masáž je často úvodním krokem pro ženy, které se rozhodnou začít pracovat se svým tělem – na svých vzorcích, blocích a traumatech, které je vědomě či nevědomě omezují, a pro ženy, které touží otevřít své tělo a srdce radosti a lásce. Tělo je branou do duše i srdce ženy (ale i muže), tato cesta není vždy jednoduchá a zcela příjemná, ale rozhodně za to stojí .

Masáž probíhá dle Vámi určených pravidel, v bezpečném prostředí a atmosféře, se zárukou nepřekročení nastavených hranic.

V poslední době se často setkávám od klientek se záměrem na doplnění bezpečné mužské energie, která třeba chybí/chyběla od partnera či otce.

Další následný krok může být hlubší práce v podobě terapeutického vaginálního mapování, anebo celostní smyslné masáže – vše je individuální, ale právě masáž Umění doteku je takovou nejjemnější vstupní branou v procesu léčení a otevírání svého těla, srdce i duše.

Platí zde vše, co je napsáno o Celostní smyslné masáži, včetně aktivního přijímání masáže, ale Umění doteku nezahrnuje masáž intimních partií.